Vaše rady, moje proměna

Ze špinavé blond na hnědo? !

Ahoj,je mi skoro patnáct a mam nijaké vlasy.Taková ta divná špinavá blond která se chvíli tváří jako bílá a chvíli jako světle hnědá.Minulej rok jsem si nechala udělat měděný ombré a ještě teď mam zlatavý konečky!Mam docela husté a kvalitní vlasy.Chtěla bych si je "obarvit" na hnědo..Buď nějakým barevným šamponem nebo podobným způsobem,ale dost sem četla,že se ty šampony nevymývají a já bych to chtěla mít něco málo přes měsíc..Balea má spreje na vlasy,ale jen pro zesvětlení tuším..Nevíte jak si mám vlasy ztmavit,aby mi to nevydrželo moc dlouho?Barvu po proměně bych chtěla mít zhruba takovou,jako je na obrázku,nebo podobnou.
Vlasy

images.jpg

Rady

Já nechápu smysl přebarvovat se na jen na měsíc, to to dělat nemusíš vůbec Jinak jsou šampony na myslím 12 umytí, ale hnědá se ti tak jako tak nikdy nevymyje, ta je moc tmavá. Tak si kup barevný šampon ve světle hnědé barvě a docílíš rovnou barvy jako na obrázku a zlatavý konečky pro jistotu ostříhej (4)
barevné tužidlo? (2)
A nepřijde ti "skoro 15" jako poměrně brzo? V tvém věku bych se na barvení zatím vykašlala, maximálně tmavší melír (0)
Když to nechceš mít na dlouho, tak jedině světle hnědý barevný šampon a nebo tužidlo. Ale přijde mi to zbytečný na měsíc barvit, stejně asi takový barvy nedocílíš. (0)
Já myslím, že nějaký šampon určitě seženeš, jako opravdu šampon, co se vymývá. Naopak jsem četla (je to tedy už pár let), že holky štvalo, že se vymýval až moc rychle. Na Palette tady nebyla moc dobrá recenze, takže bude dobré sledovat složení, já od něj používám přeliv a ten už obsahuje Peroxid, přesněji je tam uvedeno: Hydrogen Peroxide, tak na to pozor, to už nevymyješ. (0)
Mně se ta barva na obrázku nelíbí (vím, na to se mě nikdo neptá). Proto jsem i chápala, že jí chceš změnit. Jinak já po barvení (jsem o 20 let starší, než Ty) od 15ti let, přes rok nechávám vlasy odrůstat a chci zpět barvu, co popisuješ Jinak co píší holky - tužidlo nebo šampon. Ale na měsíc si myslím, že bych se na to... (0)
Ja by som na tvojom mieste najprv skúsila niečo na 6 až 8 umytí. Existuje plno značiek Palette, Joanna, Marion... Niektoré(Joanna) mne vydržia cca 4 umytia Marion 10... Je to fakt na krátkodobú zmenu.. Mne tie šampóny na 28 umytí nejak extra dlho nedržia max mesiac. Celkom mi farbu ktorá je na obrázku pripomína Palette Color Shampoo Orieškovoplavá... U mňa tak vyzerala po 2 umytí (0)
Zkusila bych nějaký šampon, ale tím nikdy nedosáhneš požadované barvy. Pokud máš vybraný odstín, ukázala bych fotografii kadeřnici a poradila se s ní. (0)