Vaše rady, moje proměna

Zesvětlení, blonďatý melír, nebo...?

Ahoj holky, líbí se mi jak krásně tady radíte a tak bych vás chtěla také poprosit o radu .. Mám teď dlouhé obarvené hnědé vlasy, které vlastně nemají ani žádný pořádný sestřih. Chtěla bych rozhodně něco změnit .. Přemýšlela jsem o zesvětlení blonďatým melírem a nějaký střih .. jestli s ofinou nebo bez .. to také nevím (ovšem s ofinou mám problémy delší dobu, nevím co s ní tak jsem ji nechala dorůst do stejné délky jako ostatní vlasy) přidávejte obrázky, názory, děkuji
Vlasy

12106781_10447396422.jpg

Rady

Máš nádherné vlasy! Opovaž si na ně šáhnout ! (6)
Vlasy máš krásný, ale těžko se to posuzuje, když nevidíme obličej, který ve volbě účesu má velkou roli... (4)
Takový krásný vlasy bych nestříhala!

Mě přijde, že i ta barva ti sluší. Nic bych neměnila. (2)
fuj, melírem by sis je pěkně zkazila, jak barvu tak kvalitu, nedělej to, nech si svou barvu, máš dokonalý vlasy (2)
Máš nádherný vlasy, neměnila bych na nich nic (1)
obličej tam je, stačí rozkliknúť no ja by som teda nemenila vôbec nič, pristane ti to, vlasy su krásne, vyzerajú husté, zdravé a tá farba je proste skvelá (1)
Barva ti sluší, asi bych neměnila, vlasy si můžeš zepředu nechat jen sestříhat... (1)
Takhle vypadáš moc hezky, sluší ti to. Na vlasech nic nemeň, nezesvětluj, nemelíruj, jinak budeš vypadat tuctově. Takhle si zajímavá (1)
Co já bych dala za tvoje vlasy podle mě ti to tak sedí i ta barva je super nebo jen trošku sestříhat a prosvětlit u konečků, třeba o pár odstínů. Ale takhle to máš fajn (0)
Vlasy máš nádherné... Jestli nevíš, co s nimi, tak si je ohol a dej mi je O
Rozhodně bych je nezesvětlovala ani nepromelírovávala, tobě by klidně slušela i trochu tmavší barva. Ale ta, kterou máš teď, je parádní.
A co se týče střihu, neprostříhávej si je, jinak ztratíš plnost v konečcích a pak jsou náchylnější na lámání. S ofinou jsem taky bojovala, znám to moc dobře. Radši bych ji nestříhala. Můžeš zkusit lehce prostříhat přední část, aby ofina začínala někde pod bradou. Prostě udělat takové "vlny" směrem od obličeje, jestli víš, co myslím. Zhruba něco jako na obrázku: (0)