Vaše rady, moje proměna

Zkrátit?

Ahoj holky, už dlouho nosím dlouhé vlasy a láká mě změna. Oproti fotkám, které přikládám, už to mám asi o 10 cm kratší, ale pořád mě to láká střihnout ještě víc (barvit nechci, i když taky mě to občas napadne...). Na druhou stranu mám své vlasy ráda a bojím se, abych nelitovala. Co myslíte, slušely by mi střihy a la Keira nebo Kristen, co přikládám? Nebo co byste doporučily? Díky!
Vlasy

prommna.jpg

IMG_20160709_150445..jpg

co_chci.jpg

Rady

Pokud o změně nejsi 100% přesvědčená, tak do toho nejdi, nech to vyzrát.

Jinak za mě by ti to slušeno, obecně se mi takhle "přerostlé" vlasy nelíbí a všem holkám, které to zkrátily, to hrozně prospělo, úplně prokoukly. Na mě prostě dlouhé vlasy působí rozlítaně, neupraveně, zacuchaně, špinavě (i když objektivně nejsou). Kratší vlasy jsou elegantnější, upravenější. (3)
Máš hezké a nezničené vlasy, rozhodně nepůsobí zacuchaně ani špinavě ... ! Pokud chceš změnu, tak nejdřív zkus zaexperimentovat s barvou, melírem, nebo si nech ostříhat ofinu. Ono ty polodlouhé sestřihy na fotkách celebrit působí šmrncovně a elegantně, ale pokud se nehodláš každé ráno hodinu věnovat stylingu, místo parády bude na hlavě jen cosi beztvaré a nenápadité á la "holka odvedle vyběhla pro rohlíky". (2)
Mně tedy přijde, že ti ta délka sluší a vlasy máš krásné, takže pokud si nejsi jistá, tak bych se stříháním ještě počkala... (1)
Já bych to střihla, já nosím už roky kratší mikádo a přijde mi, že tobě by to taky slušelo (0)
Jestli tě to láká, tak to zkus. Bude ti to slušet.

Vlasy dorostou. Já shodila 25 cm a na dalším stříhání ještě o kousek (0)
Já bych to taky trochu ještě přistřihla a spíše pěkně přírodně promelírovala.. na krátko bych úplně nešla. přeci jen s delšími vlasy se dá více kouzlit.. sepneš do ledabylého drdolu, cop na jednu stranu, apod. (0)