Vaše rady, moje proměna

Zkrátit na mikádo?

Ahoj, uvažuji o změně...už jsem se ve foru ptala a většina radila vlasy nezkracovat, zkusila jsem si tedy vlasy sepnout aby vypadaly jako zkrácené (chtěla bych delší mikádo). Většinou nosim vlasy natočené jako na fotkách...tak co podle vás vypadá líp?
Vlasy

IMG_0114.JPG

P1060880.JPG

IMG_0118.JPG

Rady

Líbíš se mi na třetí fotce,bež do toho (6)
Líbíš se mi více takto, ale jestli chceš změnu, tak bych se nebála, pokud to doroste. V mikádu budeš serióznější, ale takto jsi více roztomilá, přitažlivá, holčičí. (5)
Já bych do toho šla, díky mikádu budeš mít ještě větší šmrc, uvidíš. No a pokud se v tom nebudeš cítit, tak necháš vlásky zase dorůst, zkusit se má všechno (5)
Mikádo ti sluší a je sexy, vlny jsou příliš "usedlé" a působíš starší.
Jinak bch vyřadila styl líčení, takhle orámované oči mi příjdou moc laciné... ale to už je mimo záznam (4)
určitě nezkracovat! máš krásný hustý vlasy a v mikádu bys měla hlavu jako kuličku... Sluší ti moc ty rovný vlasy (3)
Ahoj, také jsem chtěla změnu. Zhruba 2 roky jsem chtěla na delší mikádo, ale všichni mně od toho odrazovali, že je vlasů škoda, že to má každá atd. Ale už mně dlouhé vlasy zkrátka nudili. Před měsícem jsem do toho šla. Jsem spokojená, ani vteřinu jsem nelitovala. Měla jsem vlasy ještě mnohem delší než máš ty. Helmy se bát nemusíš, mám také husté vlasy, ale pokud je kadeřnice šikovná, ostříhá to tak, že to bude vypadat dobře.
Hodně se mi ulevilo, nemusím trávit hodinu sušením vlasů, umyté je mám také mnohem rychleji. Vždycky jsem si vlasy musela mýt natřikrát. Teď vezmu fén, za 10 min suché, přežehlím a je to.
Pokud nad ostříháním uvažuješ, jdi do toho. Prokoukneš, dostaneš šmrnc. A hlavně, vlasy nejsou noha a dorostou. (3)
Nezkracovat a na první fotce máš super ty rovné vlasy fakt nádhera ani bych je netočila,můj názor mikádo néé (2)
Nezkracovala bych U tebe je to škoda, máš vlasy pěkné, husté. Vlny bych zkusila volnější, ne takové kudrlinky, ale na to ses neptala (1)
Určitě nezkracovat, myslím, že by to byla škoda. Mě se nejvíc líbíš na první fotce (1)
Mne sa teda ovela viac lúbiš v tom mikáde Nechala by som ho také dlhšie po ramená. Trochu zvýrazniť obočie, oči orámovať len zhora a budeš kočka (1)