Vaše rady, moje proměna

Zkrátit středně dlouhé vlasy nad ramena?

mám střednědlouhé vlasy a chtěla bych mít krátké tak nad ramena co myslíte mám mít delší nebo krátké já jsem si vybrala pár fotek který bych si nechala ostříhat ale ještě jsem se nerizhodla jaký ty dvě fotky bych si chtěla udělat ještě nevim podle který děkuji za odpověd
Vlasy

PICT0071.JPG

152.jpg

48.jpg

Rady

Určitě dlouhé vlasy !! (0)
Do tak velkého zkrácení bych nešla. Nechala bych si vlasy jen prostříhat a zkrátit konečky. Myslím, že by ti nejvíce pomohlo změnit barvu na čokoládově hnědou. Ta by ti určitě slušela. (0)
Pokud vím tak krátké střihy jsou docela pracné na udržování aby vypadaly pořád tak jako na fotkách, ale jestli tě to baví tak v tom nevidím problém. A mimo to, kadeřnice ti určitě poradí jaký střih by ti nejvíce slušel. (0)
V první řadě by jsi se určitě měla rozloučit s ofinou uprostřed, vlasy působí více zplihle a opticky ti rozšiřují obličej. Účesy, které sis vybrala se už taky nějakou dobu nenosí, tudíž si myslím, že bys měla zkusit něco modernějšího, například asymetrické mikádo (kratší vlasy obecně zvýrazňují a podtrhují osobnost). Změna barvy by taky prospěla, navrhla bych nějakou hnědou spíše se studeným podtónem vzhledem k tvojí světlé barvě pleti (0)
Mně by se i ty delší líbily, akorát bych je sestříhala nějak víc kolem obličeje aby se zjemnila ta hranatější čelist a jak tu slečna některá říkala, udělat si pěšinku např o cm víc na jednu stranu. Aby nebyla uplně uprostřed. Ty účesy co jste si vybrala si myslím že jsou docela vhodné pro Váš tvar obličeje, ale abyste nebyla jak stará mladá. A zdá se mi že máte jemnější vlasy... (0)