Vaše rady, moje proměna

Zkrátit? Vol. 2

Příští úterý jdu tedy ke kadeřnici. Včera jsem se snažila nahnat objem všemi možnými i nemožnými cestami do dlouhých vlasů a potom udělala i faux bob. Tak co myslíte?
Vlasy

IMG_0788.JPG

Rady

Taky jsem pro zkrácení, ale ne takhle moc, zkrátit to můžeš vždycky...a mladší mi na té druhé fotce taky nepřijdeš. Zvolila bych trochu delší "long bob", hodně by se mi na tobě líbil střih na obrázku, přijde mi svěžejší, sexy (fotka není úplně kvalitní, ale ten střih na tobě vidím ). Je k tomu ale nutné mít hladké a lesklé vlasy, možná bych zkusila keratin (11)
Všem děkuji za rady a názory, mám ostříháno. Jsem hrozně spokojená, je to naprosto bezúdržbové, ráno vmačkám trošku tvarujícího krému a jdu (otázka půl minuty). (6)
Han Han
teda v těch kratších ti to sekne! Bohužel je to těžší na údržbu, ale mně se ten "long bob" prostě strašně líbí... (2)
Určite skrátiť. S účesom na druhej fotke vyzeráš vkusne, elegantne a máš krásnu tvár (1)
Pozor na to, že zkrácené vlasy nebudou vypadat stejně jako faux bob, především co se týče toho objemu. I tak si ale myslím, že ti kratší vlasy budou slušet. Dlouhých je sice škoda, ale změna je život. Sama jsem vyzkoušela všechny délky vlasů a různé účesy. (1)
Hergot,nevím proč to přetočilo ty fotky!
Snad už se to nahraje normálně. Omlouvám se za druhý účet, ale ta nemožnost editovat je za trest.... (0)
Ja by som do toho určite išla Sama som skrátila pred rokom a som moc spokojná. Sú to "len" vlasy a ja rada experimentujem aj so strihmi, aj s farbami....proste by som nevydržala celý život s rovnakým účesom a farbou Stačí, že si budeš vlasy trochu žehliť, konce trošku stočiť so žehličkou, dovnútra (prípadne vyfúkať) a máš hotové....zabere to tak 5 minút. Ja som s týmto účesom moc spokojná a meniť sa nechystám (0)
Já bych do toho také šla, na druhé fotce vypadáš šmrncovně! (0)
Jsem také pro zkrácení. Na druhé fotce ti to víc sluší, vypadáš mladší. Navíc na první fotce jsou vidět suché a zničené konce. Myslím, že teď na léto to bude skvělá změna (0)
To mikádo ti sluší, ne že ne, ale dlouhé vlasy ti jdou víc. Můžeš je nechat rozpuštěné, můžeš nosit copy a drdoly...
Rozhodně si nech dlouhé. (0)