Vaše rady, moje proměna

Zmena farby vlasov

Inšpirovala som sa po prezretí ostatných premien a kedže aj ja už dlhšiu dobu zvádzam vnútorný boj čo s vlasmi poprosila by som vás preto o rady. Všeobecne sa mi viac páčia tmavé vlasy než blond, len mám dilemu a neviem určiť čo by bolo najvhodnejšie pre mňa, čo sa hodí mne. Mám ísť do tmavých alebo radšej svetlejších vlasov? A ak by mi niekto vedel napísať aký som typ a či si mám vybrať studené alebo teplé odtiene farieb bola by som veľmi vďačná. Vopred ďakujem
Vlasy

IMG_8207_1.JPG

14555815_10208689259.jpg

Rady

Máš hrozně hezký typ obličeje a pokud máš pevné vlasy, šla bych klidně i do nejsvětlejší plavé. Pokud máš vlasy jemnější, jsi krásná i v té tmavší. K tvému obličeji si umím tedy představit všechny barvy, máš výhodu (7)
Máš nádherné vlasy já bych je nebarvila. Chápu, že bys ráda změnu, ale věř, že kvalita vlasů je víc, než různé experimentování, které ti akorát tak zničí vlasy. Bohužel mluvím z vlastní zkušenossti, I když bude vlasy odbarvovat kadeřnice tou nejšetrnější metodou, tak stejně jejich kvalita půjde do háje. Taahle barvička ti hlavně hrozně sluší (3)
Tohle jsem řešila u sebe x krát a pokud chceš zkusit tmavší, doporučuji přeliv v neutrální barvě. Podle toho zjistíš, jestli by ti tmavá sedla nebo ne. Mě furt říkali, že tmavou ne ne, že blond je lepší no a teď mám na hlavě středně hnědou a naopak všichni říkají, že jsem v ní výraznější a sluší mi víc....
Tobě hnědá sluší, myslím si, že barva se ti krásně hodí k obličeji, ale naopak by ti slušela i světlejší, nějaká plavá (2)
Máte velmi krásné a asi i husté a pevné vlasy. Pokud dosud nebyla barvené, dejte max. přeliv ale určitě ne třeba velmi světlou blond barvu, to nepotřebujete. Jakmile začnete s barvením, budete jeho otrokem (2)
YOY YOY
ŽIADNU ZMENU NETREBA, TAK AKO TO JE, JE TO DOKONALE (1)
Já jsem šla taky ze světlé do tmavé a byla to ta nejlepší proměna co jsem mohla udělat (0)
Máš krásné vlasy. Buď bych nechala tak nebo zkus platinovou blond. URČITĚ NEZKRACUJ! (0)
Ahoj já bych také neměnila tak krásné vlasy. Taky jsem nad tím několikrát uvažovala, kdo ne asi, ale rychle jsem se rozmyslela, protože mám kamarádku, která to takhle vyzkoušela a barví se pořád na jiné barvy, prej je to jako droga. Takže já mám jasno. (0)
vypadá to že máš hodně silné vlasy klidně bych to i trošku promelírovala mohl by to být hezké efekt (0)