Vaše rady, moje proměna

Změna, které by si někdo všiml

Jelikož už dlouho koukám jak tu pěkně radíte tak vás taky požádám o radu co se mnou Jelikož mám malou holčičku tak vlasy nosím převážně v culíku, ale vyloženě už mě štve jak délka tak barva. Líbí se mi platinová blond ale málokdy mi vydrží, nedávno sem měla světlý melír ale nikdo si ani nevšiml změny. Uvažuji o nějaké změně ale opravdu nevím jaké vlastně.
Vlasy

1376521_405219979947.jpg

Rady

A mně se líbí jak tvůj střih, tak barva. Na udržení platiny doporučuji silver šampon, třeba Schaumu. (7)
Pokud tě štve délka, tak si nechej vlasy dorůst na delší - kratší určitě ne. Než dorostou, zkus si vlasy třeba trochu natočit a pak sepnout nebo svázat šátkem - to by mohlo vypadat dobře. Barva vlasů se mi líbí, akorát tedy vypadáš docela bledá - já vím, že ses na to neptala, ale místo černou tužkou orámovaných očí ( zbytečně tvrdé a přidává to ustaraný výraz ) bych volila spíš výraznější barvu rtěnky ( nebo alespoň barevný lesk ) a trochu tvářenky nebo bronzeru - a hned se budeš líp cítit, byla by škoda měnit barvu vlasů .... (2)
Co se týče délky, určitě bych si vlasy nezkracovala, takto ti sedí, možná i delší by vypadaly dobře, barva ti také jde. A jsi si jistá, že si nikdo nevšiml, nebo ti to jen nikdo neřekl? (1)
Ta blond Ti moc sluší, máš světlou pleť, vyloženě k Tobě jde Co se týče délky, taktéž bych nezkracovala, spíše nechat o pár cm dorůst. Pokud chceš aspoň nějakou změnu, tak by možná v úvahu připadalo podbarvení nějakou o trochu tmavší barvou - ale ne přílišný kontrast, to působí uměle. Jinak vlasy na mě trochu působí vysušeně, zkus občas nějakou regerační masku (0)
Ja so zmenou neporadím pretože podľa mňa vyzeráš na fotke dobre. Veľmi sa ti vlasy hodia aj farba aj strih. Už tu bol napísaný Silver. Ja by som ti ešte možno poradila balzám od Balei na blond vlasy. (0)
Nechala bych si vlasy narůst a udržovala bych blond silverem. Žádnou extra změnu nepotřebuješ, protože ti vlasy takhle moc sluší. (0)
Mně se taky líbí tak jak to máš. To se divím, že Tě vlasy štvou, protože Ti to fakt sluší. Líbí se mi Tvá barva i střih. Pokud změna délky, tak leda nechat trochu dorůst. A musím souhlasit s tím, co píše dadabus ohledně líčení. (0)
nezkracuj Máš moc hezkou barvu i délku Pokud chceš změnu, tak třeba oživit medovým tónem, ale rozhodně ne nijak radikální změny (0)