Vaše rady, moje proměna

Změna na světlejší ombré či něco jako Beyoncé?

Mam hodně kamarádek kterých jsem se ptala na názor zda jít do toho, či raději zustat tak jak jsem. Ale je to vyrovnané. Každopádně žádná změna u mě za posledních 24 let neproběhla :-D. Proto pohled jiných si myslím bude rozhodující. Předem děkuji za názor :)
Vlasy

IMG_1180.jpg

IMG_177835697158476..jpeg

ish3.jpg

Rady

Určitě bych neměnila tmavě hnědá Ti moc sluší (6)
Jsi kočka, sluší ti oboje. Za mě se má zkusit všechno, tak bych do toho světlého šla, ale jen u profi prověřeného kadeřníka, aby byl výsledek tak jako na fotce! (2)
Taky jsem pro tmavou. (2)
Chápu, že po takové době by jsi stála o změnu ale já bych ji nedělala a zůstala u této. Takhle ti to moc sluší. (1)
Dle mého by Tě světlejší barva udělala starší. Mně se obecně více líbí tmavovlasé ženy (0)
Ombré rozhodně ne, máš protáhlejší obličej a ombré by ti ho opticky ještě víc protáhlo, stejně tak melíry... Takže bych zůstala u jednotné barvy a tahle tmavá ti sluší (0)
Beyoncé má jantarovou barvu vlasů se spoustou světlých melírů, takže to by zřejmě bylo horší na údržbu než ombré, nicméně myslím, že postupné zesvětlení vlasů už má hodně dívek, tak proč nebít originální a nezkusit styl podle celebrity? (0)
Rozhodně bych zůstala u tmavé (0)
Zůstaň u tmavé. Omré by ti vůbec neslušelo máš tmavé oči a obočí a vypadala by jsi jako odbarvená cikánka. Barvu máš moc pěknou a pokud chceš změnu, trošku bych to sestřihla a dala tomu nějáký tvar. (0)
Rozhodně nezesvětluj, tmavší hnědá k Tobě krásně sedne, sluší Ti to. Nechej vlasy tak jak jsou. (0)