Vaše rady, moje proměna

Změna nebo nechat tak

Zdravím přemyšlím zda a co na sobě změnit zda jiný učes a jaké líčení by mi sedlo. Vlasy mám přirodní světle hněde :-)
VlasyLíčení

IMG_7974.jpg

IMG_8250.JPG

Rady

Pokud se nechceš vzdávat délky, tak si nech aspoň zastřihnout konečky, klidně natupo do jedné délky. Přiznám se, že nejsem úplně příznívce sestříhaných vlasů v těchhle délkách. Barvu máš hezkou, neměnila bych. Líčení - pokud nejsi zvyklá se líčit, tak bych začala zvýrazněním obočí (např. tužka, gel s "řasenkovým" kartáčkem, nebo si nech nabarvit u kosmetičky), řasenku, tvářenku a tělovou rtěnku (tělovou myslím přirozeně zvýrazňující rty, ne umrtvit světle hnědou). (6)
Vlasy máš moc hezký, barvu bych určitě nechala....ale asi bych zastřihla, klidně třeba
10 cm, aby dostaly objem.... a šly nadzvednout od hlavy, máš je takový moc ulízlý (0)
sestříhala bych je od brady, krásně to vynikne na dlouhých vlasech (0)
Vlasy určitě nestříhej, jen dbej na pravidelné zastřihávání konečků. Ani bych neměnila barvu. S líčením moc neporadím, nejsem v tom moc znalá. (0)
Použila bych občas vlasovou masku,která je bez amoniaku a navíc obsahuje vitaminy a oleje.Vlasy krásně oživí a rozzáří.Např.intenzivní měděná (0)
Šla bych klidně do nějakého hezkého odstínu světle hnědé, třeba přesvětlené některou z metod, která by se Vám zamlouvala- melír, bayalage.. Délku bych nechala, zastřihla bych konečky a možná je nechala trochu prostříhat, účes získá větší šmrnc. Co se líčení týče, souhlasím se zvýrazněním obočí, možná by bylo fajn zajít k nějaké šikovné kozmetičče, nechat si vyzkoušet pár typů líčení aby jste sama viděla v čem se cítíte nejlíp a rovnou by Vám i poradila jak se líčit, případně vhodný makeup a pod. (0)
Já bych vlasy pro změnu klidně promelírovala jemňoučce, zastřihla o kousek a hodně vyživila maskou. Líčení bych doporučila pouze jemné přírodní tóny např. světle hnědá rtěnka, jemná řasenka. (0)