Vaše rady, moje proměna

Změna střihu i barvy - délku neměnit

Ahoj, ráda bych změnila účes, dlouhé vlasy nosím už x let, a už mě to začíná nudit, chci změnu, ale nevím jakou. Teď mám dýlku nad zadek, lehce sestříhané, barvím tmavě hnědým šamponem, ale jak se vrstvy nanášely, barva tmavla a teď je z toho skoro černá a tu bych chtěla pryč, zpět na hnědou.
Co se týče střihu, chtěla bych změnu, ale je mi to na druhou stranu líto ostříhat, když to rostlo tak STRAŠNĚ DLOUHO a navíc vlasy jsou takový moje poznávací znamení, každý si je hned zapamatuje a je to to první co mi lidi chválí, mám je dlouhé a husté takže asi proto.
Chtěla bych se prostě nějak změnit, ale bojím se toho, protože už to přeci jen nepůjde vrátit přemýšlela jsem nad patkou nebo tak, ale pak jsem zas viděla holku co měla strany vyholené a uprostřed namotané dlouhé barevné dredy a to se mi hrozně líbilo, ale to bych nemohla pořádně mezi lidi
Přikládám 2 roky starou fotku, ale nic se mi na hlavě nezměnilo, jen dýlka omlouvám se, lepší nemám.
Tak kdyby měl někdo nějaký nápad co se mnou, moc děkuju za rady
Vlasy

1.jpg

Rady

Tak do stříhání bych rozhodně nešla. Važ si svých vlasů nebo mi je dej! Pokud přemýšlíš o ofině, tak si pořiď napřed falešnou clip-in (eBay to jistí - 50 Kč...). Uvidíš, jestli ti to bude slušet a pak by sis tak mohla ostříhat své vlasy. Ale bez takové zkoušky bych do toho nešla, protože odrůstání ofiny je příšerný a nekonečný proces.
Nejlepší by asi byla změna barvy. Přemýšlela jsi třeba nad ombré? Na blond ombré bych to neviděla - spíš nějaký studený odstín.. třeba modrá nebo fialová...
Ale opravdu si tu délku nezkracuj. Mrzelo by tě to pak. Pokud je máš zdravé, dlouhé, husté a krásné, radši "změň" něco jiného než vlasy. (Líčení, oblékání, doplňky,...) (3)
Máš hezký obličej a dlouhé vlasy ti sluší. Podle mě není nutné dělat velké změny. Každopádně sama nosím dlouhé vlasy a vím, jaké to je občas řehole Podle jedné foto se to těko určuje, ale za mě asi- zkrátit konečky a délku třeba k lopatkám. Vlasy se ti osvěží a získají objem, navíc je prozdravíš. Podle mě ti patka dlouhá ofina sluší. Pokud nejsi rozhodnutá se zkracovaním, tak zkracuj postupně. Já to tak dělávám a pak se rozhodnu jestli pokročit nebo zůstat (3)
Znám ten pocit, když člověk roupama a nudou neví co by, ale stříhání nedoporučuji. Málokdo má tak krásné, dlouhé vlasy, tak bych si toho být tebou vážila. Přikláním se k názoru kolegyně, aby sis případně stříhala vlasy postupně, neznám totiž žádnou slečnu, která by si nechala radikálně ostříhat dlouhé vlasy a byla nadšená, vždy to bylo zklamání a slzy. Zkus raději zaexperimentovat s líčením. Nevím, co jiného bych ti poradila, protože ti to sluší. Jinak na internetu najdeš návody, jak si upravit vlasy a "zfalšovat" ofinu, ale nemyslím si, že by ti slušela. (3)
Já na extra dlouhé vlasy moc nejsem, ale je to každého věc. Změnu bych je zkrátila a udělala si rovnou ofinu. Úplně nejlépe bych šla do vlasů nad ramena s ofinou. Je to wamp. Klidně bych nechala i tu tmavou barvu a občas si hodila na pusu nějak výrazný barevný lesk.. (0)
Já bych se asi poradila s kadeřnicí o postupném zesvětlování vlasů do nějaké oříškově hnědé. Vlasy bych jen trochu zkrátila a sestříhala u obličeje jinak bych výrazně nezasahovala . (0)
Vlasy bych určitě nestříhala. Barvu můžeš "stáhnout" leda nějakou světlejší, oni se ani šampóny většinou úplně nevymyjí. Mě například plavý blond od Pallete udělal lehce zrzavou a vymyl se jakž takž, takže je to teď skoro jako moje nevýrazná špinavá blond Ale asi bych se o tom poradila s kadeřnicí (0)