Vaše rady, moje proměna

Změna střihu popř. barvy?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Přírodní vlasy mám takové tmavé blond, barvila jsem se několik let na platinu, teď trošku teplejší odstín blond. Vlasy mám ale zničené, přestala jsem žehlit, používám přírodní kosmetiku (olejíčky, masky..) a zatím pořád nic. Přemýšlím že bych šla na krátko (viz druhý a třetí obrázek), ale nejsem si jistá...Co byste poradili/y?
Vlasy

DSC01719.JPG

Blondepixiecuts20.jpg

shortblondehairid.jpg

Rady

Ahoj, já jsem rozhodně pro změnu barvy, vypadá dost nepřirozeně. Nebo alespoň na fotografii, kterou jsi uvedla Například světle hnědou? Prozatím...a myslím, že by ti slušely dlouhé vlasy, ale pokud je máš hodně zničené, tak nevím... (5)
Myslím, že by ti slušela barva, jako má modelka, na dvou dalších fotografiích, které jsi vložila. Tedy - určitě bych vlasy příliš neztmavovala.
Možná bych pro začátek zkusila i ten účes, ale protože máš trojúhelníkový obličej, nebude to úplně ono. Nicméně šla bych do něj. Hlavně si nechej dorůst ofinu.
A v první řadě dodej vlasům výživu. Vypadají, že jsou hodně poškozené. (3)
střih je docela fajn, ale barva vůbec ne.
Jsi v ní nevýrazná. šla bych do tmavé barvy. Z fotky není vidět barva očí. Pokud se nebojíš výraznější změny, tak klidně zrzka. (2)
Ta barva Ti ale opravdu vůbec nesluší. Světlá hnědá, hlavně !studený tón! by byla fajn. Trochu to na fotce vypadá, že máš dost zničené vlasy, ale možná zdání klame. Pokud je Tvá kvalita vlasů OK, nech si vlasy trochu dorůst, určitě Ti delší vlasy budou slušet více. Pokud kvalita vlasů nic moc, tak účes na druhé fotce vypadá fajn, ale jak píše Camyl, bude to vyžadovat úpravu, řekla bych minimálně žehlení. (2)
Máš pěkný sympatický úsměv i vhodný tvar obličeje na takto krátké vlasy takže bych do toho klidně šla Vlasy bych doladila přelivem na tu špinavou studenou blond, případně nechat prodloužit ofinu (je to záležitost za pár stovek a máš krásné blond evropské vlasy a hlavně to udělá opravdu hodně!). Aby jsi nemusela vlasy neustále žehlit doporučuji Ti z vlastní zkušenosti brazilský keratin CocoChoco (ten klasický, ne PURE), dělám si jej doma sama a vlasy jsou pak krásně rovné takže stačí vysušit a doladit nějakým tužícím prostředkem. Pak (ale to je OT) bych ti doporučila dorůst obočí, jak ho máš takto nepříliš šťastně vtrhané opticky Ti zvětšuje nos (1)
Poradila bych nechat dát tu nejsvětlejší hnědou. Nechat to trošku dorůst na mikádo a už nikdy takto na krátko nestříhat. Potom bych zašla ke kadeřnici a řekla ji, až mi to šetrně zesvětlí (pokud chceš být blond) a dala bych si třeba rovnou ofinu k obočí. Platina nesluší skoro nikomu za mě to vypadá jako nepřirozené vlasy a trošku mi to připomíná šediny. Ty krátké vlasy ti také sluší, ale ty vlasy vypadají nezdravě. Myslím, že ti bude slušet ta světle hnědá i na krátko a možná i trošku omládneš. Ale je to jen můj názor (1)
Jestli chceš takový střih, musíš si nejdřív nechat dorůst ofinu, jinak to bude vypadat divně, až ti doroste ofina, tak ostříhat a nechat odrůstat barvu-nezabere to moc dlouho s takovým krátkým střihem (1)
Mně se líbí ten střih na prostředním obrázku v bílém tričku. (1)
Kdyby sis to nechala udělat jak na té druhé fotce (střih i barvu) tak by ti to určitě sedělo líp než nejaká světle hnědá či jiná barva.. (0)
Jako první bych rozhodně změnila barvu, protože tyto blond umělotiny vážně nevypadají dobře. Být tebou bych šla do světle hnědé ta by ti určitě dost slušela Co se týče střihu tak se mi ta fotka slečny v bílém (0)