Vaše rady, moje proměna

Změna účesu či barvy při zachování ofiny

Ahoj holky, poraďte mi prosím změnu účesu. Už delší dobu (zhruba 5 let) nosím rovné, dlouhé vlasy s ofinou. Dříve jsem měla vlasy hnědé, nyní jsem blond. Nebráním se kratším vlasům ani změně barvy. Jediná podmínka je, že chci zachovat ofinu nebo alespoň částečně vlasy mít do čela a to díky tomu, že mám vysoké čelo. Chci ho tedy schovat nebo opticky zmenšit. Přikládám fotky, když jsem měla vlasy hnědé i teď aktuální s blond. Za vaše tipy budu moc ráda. Už by změna po takové době opravdu bodla. Děkuji. Linda
Vlasy

l.jpg

omlazeni.jpg

Rady

Lindo, mě se tvůj účes prostě líbí.
Asi to slyšet nechceš, ale já bych neměnila nic, co se střihu týká.
Občas si udělej culík, nebo cop, popřípadě vlásky vyčeš do drdolu a pod.
Barvu můžeš oživit nějakým přelivem, ale do zásadnějších změn bych se, být tebou, nepouštěla.
Ta hnědá Ti slušela, ale blond jde k tvému typu lépe a jsi v ní taková jemnější. Můžeš ještě vyzkoušet melír. (6)
ta hnědá barvička na druhé fotce je postě nadherná!vrať se k ní (6)
Mně se tedy velmi líbí současný "blond" stav, jste krásná, máte krásné vlasy, blond Vás zjemňuje a omlaďuje... i ta ofina je super, já bych do změny nešla, není nutná. (4)
Páni ta barvička z druhý fotky je nádherná Chápu, že už tě účes třeba nudí, ale v takovým účesu jsi fakt kočka, já bych neměnila (3)
Souhlasím s ostatními, střih bych zachovala a jen se vrátila k barvě, která je na druhé fotce. Ta ti moc sluší. (2)
středně hnědá by mi k tobě seděla ale ta ofina se mi zdá dost "nemoderní" .. nevím, moc se mi to nelíbí, nechala bych ji lehce dorůst a ostříhala zešikma (1)
Ahoj no já bych v tvém případě účes moc neměnila A barvu? Je pravda, že v té blond vypadáš asi mladší, svěží Ale ta tmavší mi přijde víc "rajcovní" Takže bych možná trošku ztmavila ) (1)
Blond mi k tobě vůbec nejde. Být tebou bych se vrátila zpět k té hnědé, která ti zatraceně sekne a co se střihu týče, tak bych to možná jen trošku zkrátila a prostříhala, ale žádnou radikální změnu bych nedělala (1)
Mě se moc líbí barva hnědá. Blond k tobě též sedí ale v té hnědé si mi sympatičtější. Klidně bych volila světlejší hnědou.. Vlasy bych možná nechala zlehka prostřihnout u obličeje, začala bych přechodem pod bradou. Větší změny bych opravdu neprováděla.. A co se týče ofinky, co takhle jí česat na patku? (1)
Ak by si mala dovahu, tak by ti určite pristal aj nejaký ten chlapčenský účes . Inak prikladám čo zaujalo mňa a mohla by si vyskúšať. (1)