Vaše rady, moje proměna

Změnit odstín vlasů nebo zůstat u platinového melíru?

Ahoj, zkusím využít nové funkce omlazení a chtěla bych prosím poradit s odstínem vlasů. Léta si nechávám dělat melír, používám Matrix a 6% vyvíječ. Jenže mě samozřejmě štve, že mi tolik namáhá vlasy. Minulý měsíc jsem je kvůli tomu o 30 cm zkrátila.
Tak jsem si říkala, že bych šla např. do nějakého přelivu. Má přírodní barva je tmavší blond ale bojím se, že když nebudu mít ten platinový melír, budu hrozně nevýrazná.
Díky moc za názory.

Až teď později po vložení, že se mi fotky vložily otočené, moc se za to omlouvám, vůbec nevím jak to dodatečně upravit.
Vlasy

20140419_14043711.jpg

20140419_1214282.j.jpg

20140306_1658371.j.jpg

Rady

Určitě bych zůstala u té co máš teď, skvěle se k tobě hodí. Jsi studený typ (přírodní máš popelavé vlasy, modré oči..) na teplé přelivy radeji zapomeň, max nějaký oříškový. A obočí si taky dodelávej studeným odstínem (tužek moc není,ale šedo-béžových stínů je dost), je jinak hrozně vidět, že neni tvoje Blond ti vyloženě jde a jsi v ní jemná. (5)
přikláním se k změně barvy obočí, hned mě praštilo do očí, vlásky náhodou vypadají moc hezky možná bych co pár měsíců přidala světle hnědé pramínky, aby si měla tu změnu, po které toužíš a vlasy se tím lehce oživí
Na třetí fotce ti to moc sluší, nos vlasy stažené dozadu často (5)
Nechala bych vlasy tak,opravdu ti platinový odstín moooc sluší a vlásky nemáš vůbec zničené Alespoň podle fotky vůbec.Jsi takový typ jako má ex-kadeřnice A ta to nosila rezavé a patku měla hodně promelírovanou blond barvou a taky jí to moc slušelo! (1)
Já bych tu barvu nechala jak je a občas si třeba zašla na nějakou výživnou masku. Spíše bych na tvém místě změnila barvu obočí. Nějak přirozeně. Buď přirozený hnědý odstín a nebo i tmavší. Jako změnu můžeš hodit ofinu (rychle roste, takže když tě omrzí, tak je rychle pryč) Přeliv ti jako blond vůbec nedoporučuji. Šla jsem na to 2x za sebou a jsou to vyhozené peníze. Vlasy mi o trošku narostly, ale teda byla jsem nevýrazná a přišla jsem si, jako když mám na hlavě slámu.
Ještě jsem si pohrála (viz foto) to by nemuselo být špatné, ale já bych zůstala u té blond, které ještě nejsou zničené a ta barva je pěkná. (0)
Ahojky, tmavší blond bych v tvém případě nedoporučovala, ptž v tom zanikneš, musela bys přidat na líčení do takové barvy...Možná bych zkusila nějakou zrz nebo měděnou, kdy už změna (0)
Snažím se o podobný melír. Mám zkušenost, že když si dám přeliv, jsem vždycky zklamaná, jako bych "zhasla". Vždycky se k pár pramínkům melíru vrátím, jde o pár vlasů kolem obličeje. To na rozsvícení stačí. (0)
Spíš než barvu bych změnila střih. Tahle blond ti opravdu sluší. Co zkusit třeba patku? Tvůj účes (střih) mi připadá takový nijaký, určitě bych si spíš pohrála s ním než s barvou (0)
barvu bych nechala. (0)
Mě se na fotkách nezdá, že bys měla ve vlasech platinu, jde ti ta blond hodně do tepla. Naopak bych ještě zesvětlela a šla opravdu do té výrazně platinové studené barvy a samozřejmě změnila tu barvu obočí, což je ale další práce a péče navíc bohužel. Ale blond bych určitě neměnila, sluší ti. (0)
Hnědá by mi k tobě moc nešla. Zůstala bych u barvy jakou máš teď. Pokud změnu, tak určitě barvu obočí, které je nepřirozené. (0)