Vaše rady, moje proměna

Zpět ke krátkým vlasům?

Ahoj holky, už nejaký čas přemýšlím, že se vrátím ke kratšímu sestřihu. Pomohlo by to mým konečkům, ale pořád se nemohu rozhoupat, mohli byste mi proto prosím poradit? Ještě mám také dotaz, jestli mám jít do ofiny a jestli by mi seděla barva na obrázku s Kirsten. Děkuji. Jinak přikládám fotku nynější a s krátkými vlasy.
Vlasy

20140421834.jpg

krbrkj.jpg

barva.jpg

Rady

Být tebou, určitě bych šla zpět na krátko Ofinu bych volila spíše k nošení na stranu, to by mohlo vypadat na tobě hodně pěkně. S barvou jakou má Kirsten na fotce bych si tě taky uměla představit. (8)
Taky si myslím, že by ses měla vrátit zpět ke krátkým vlasům, mnohem více vynikneš a více ti sluší. Co se barvy týče, tak bych jí tolik nezesvětlovala, možná nějaká oříšková, ale určitě ne jako na té fotce co má Kirsten. (4)
krátké ti sluší více, šla bych do toho! (3)
Rozhodně krátké, ty ti sluší mnohem víc, ofinu bych ale nedávala, máš nízký čelo, tak když už tak jedině patku... A barvu bych nechala tmavou (1)
Mě se ty dlouhé líbí víc třeba s patkou, jakou máš na fotce s krátkýma a nebo krátké ale s ofinou asi ne... spíš ta patka ta ti sluší (1)
Na krátko bych nešla. (1)
Mne sa určite páči tá tvoja prvá fotka s dlhšími vláskami. Ak máš zničené konce tak si ich podstrihni ale nestrihaj úplne. (1)
Nechala bych si vlasy dorůst. A k té barvě, myslím, že by ti určitě slušela. (1)
Já bych je nechala ještě narůst Sluší Ti i mikádo, ale delší by se mi na Tobě líbíly nejvíce. Ale jestli je máš poničené, tak se nůžkám stejně asi nevyhneš... (0)
Mně se na tobě líbí víc ty delší vlasy, dělají Tě mladší. (0)