arrow
profile_image
Pejsek
od 20. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky teď jsem mluvila s paní, která prodává evropské vlasy. Mám teď vlasy indické-tenčené od firmy So.Cap, mám je jen 2 měsíce. Chci postupně dokupovat nové vlásky a to evropy. Paní mě teď ale řekla, že by to rozhodně nemíchala s těma So.capama. Máte nekterá zkušenost s namícháním vlasů evropských a indických. Nechce se mě ty So.capy hned vyhazovat, když jsou relativně nové.

arrow
profile_image
Pejsek
od 20. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sonuli
Ahoj, nedávno jsme si psaly na ohledně vlasů so.cap a evropských. Chtěla jsem se tě zeptat, jestli máš nakombinovaný so.capy a evropskýma a jak to vypadá. Já jsem včera mluvila s paní, co bych od ní objednávala evropy a když jsem jí řekla, že bych chtěla jen pár pramenů na doplnění, tak mě to rozmluvila, že se mě to bude cuchat a motat do sebe. Tak se radši ptám na názor někoho, kdo má zkušenost.

Pejsek
Já mám namíchané -prý- pravé evropy se so.capama. Měla jsem nejdříve 70 pramenů evropy, ale mám hodně husté svoje vlasy, byly vidět přechody... Takže jsem doplnila levnějšíma. Nejsou sice tak příjemné na dotek apod.... ale so.capy mi nesjíždějí, necuchají se, s evropama se nepletou. Spíš jsou pevnější- když si třeba vlasy natočím-vyžehlím-jinak upravím, tak so.capy drží přesně tvar, kdežto evropy povolují. Jo a jsou na nich menší spoje (to nvm proč, možná se kadeřnici lépe vázaly)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené