arrow
profile_image
Sanny93
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte holky.
Chtěla bych slyšet Váš názor na jeden "problém" - spíš ale potenciální.

Můj přítel, se kterým jsem 2 roky, má svou nejlepší kamarádku. Takhle velcí kamarádi jsou ještě mnohem déle, než jsme se my dva potkali. Měla jsem hodně možností se s ní seznámit a také seznámila,ale k věci:

Ta holka se před 3 měsíci rozešla s přítelem, se kterým chodila 5 let. Do té doby jsem si o ní myslela, že je velice slušná a hodná.
Teď ale, když už je sama, tak se hodně změnila - když to tak řeknu, sbírá chlapy do postele kde může. Sem tam, nebo chvíli po tom, co jsme se viděly si napíšeme a vykládá mi, koho zase sbalila, jak toho lituje, protože to byl nejlepší kamarád toho před ním a ten jestli se to dozví, tak jí už nedá atd. a bla bla.... - toto je příklad.

Můj přítel si zná jako splužačku z VŠ, teď když ji dělá už dálkově, se s ní staví dto kavárny na pokec každý druhý týden, když má školu (VŠ je ve městě, kde ona bydlí a on sem musí dojíždět).
Je fakt, že holka má zájem se se mnou bavit, zve mě na různé akce spolu s mým přítelem, ale z jejího chování za poslední měsíce se mi nahání husí kůže, protože mám strach, aby můj přítel neskončil jako její oběť. Myslím si, že kdyby on dal souhlas, neváhala by.
Sice je fakt, že přítele taky zaráží její promiskuitní chování, které by od ní nečekal - to jí řekl k události, že když už to mezi ní a jejím ex ke konci neklapalo, chodívala pravidelně spát s jedním týpkem...
Teď ho dokonce pozvala na večeři do restaurace, kterou má už předem zaplacenou ze slevomatu, na kterou měla jít původně se svojí mámou, ale ta si prej zlomila ruku, či co... možná je to pravda, možná ne. Přítel ji ale odmítl, kvůli mně - prý by mi to neudělal, je to vůči mně prý hloupé. Naštěstí.
Vím že mě přítel má moc rád a moc mě miluje, máme spolu moc hezký a nekonfliktní vztah.

Takže holky, co na to říkáte? Pokud Vás zajímá ještě nějaký jiný detail, tak se ptejte.
Máte některá zkušenost s takovýma holčinama?

Děkuji za názory

arrow
profile_image
Sanny93
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak teda ústupků jsem udělala si myslím už dost - dokonce když ji přítel pozval na akci k nám do města, tak jsem ji nechala spát u nás doma (oba bydlíme s rodiči), protože její rodiče ji doma nechtěli (sice to podali jako že u nich není místo kde by spala, ale vím prostě, že pravda je taková... ale to jde už mimo).

Teď už oba zase vymýšlejí, že by přijela, ale to jsem rovnou příteli řekla, že moji rodiče ji už doma nechcou, protože nechápou, proč by si měl vodit nějaké své kamarádky domů k jeho přítelkyni (a já s něma souhlasím).

arrow
profile_image
Mucitko
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rozešla se ona s ním nebo on s ní ?
Kdyby jí nechal on, chápala bych to tak, že si snaží dokazovat, že na tom s chlapama není tak špatně, když jí jeden kopnul a tím si tak trochu zvedat ego.
Pokud ona jeho, tak mi to nedává smysl, po takové době ho odkopnout a začít skákat, kde se dá.
Každopádně přítel, jak jsi psala, tě miluje, máte se rádi, tak proč by měl svolit ? Nedělej si obavy Sám vycítil, že tu něco nehraje, odmítl pozvání do restaurace, pravděpodobně mu došlo, o co jí jde (jestli teda) a bude na podobné "výzvy" reagovat stejně.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sanny93: Asi jsem už zaujatá, ale takové kamarádky "miluju".
Tví rodiče mají pravdu a ty taky. Zachovala bych se stejně a myslím, že ty se k ní chováš až velkoryse. Nevím, já po jistých zkušenostech mých i jiných, bych jí nevěřila. Ale to hodnotím jen tak od stolu, jak na mě působí tvoje psaní. Neznám ji, třeba je jiná. Divím se, že jí není trapné zvát zadaného chlapa na večeři...
Příteli věř, nic jiného ti ani nezbývá. Dokud ti nedal důvod nevěřit, asi bych to nijak nerozmazávala nebo se zbytečně nevyptávala. Ale ohledně té slečny bych stanovila jasná pravidla.
Co jsi mu řekla na to, když ti oznámil, že ho pozvala na véču?

nevim kdo se s kým rozešel jak píše Mucitko..ale ono i z druhé strany, jestli to byl blbec a pět let jí stíhal a bůh ví jak se k ní choval..může to mít za následek její chování i v případě, že se rozešla ona...ani nevim kolik jí je..pokud s ním byla od 15 - 16 let moc si toho neužila a má potřebu teď to střídat, aby vyzkoušela i jiné chlapy..než jen toho jednoho s kterým byla pět let..no to je fuk..můj názor je takový, že je to čistě její věc jak se chová ..co je komu do toho.každej si může vybrat..dělají to tak i chlapy a podivuje se nad tím jen málokdo (pokud ti vadí že ti o tom vypráví, není nic jednoduššího než ji to říct než dělat, jak tě to zajímá nebo jak ji vyslechneš atd).. na tvém místě bych ji řekla jak to vidim a jaká jsou pravidla..přítel by ji to měl říct také..zbytek je beztak na nějm..je jedno jestli má kámošku co střídá kluky.nebo si vyjde s klukama třeba z fotbalu a tam potká holku, co chlapy nestřídá, ale bude se jí líbit a bude ho chtít sbalit a která bude atraktivnější než jeho kámoška a bude to něco nového..volba je vždy na něm..btw. jestli ji její rodiče nechtějí doma..taky pěkný...dost možná se pět let upnula na člověka aby nemusela být doma, kde asi o ni zájem nemají..a teď když je konec..vyhledává kluky za kterými může utýct..ale to je jen názor

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sanny93: sbírá chlapy do postele kde může.

Podle toho bych jí nesoudila. To je celkem v pořádku, někdo takový prostě je. A někdy je to lepší vědět na co si dát pozor než aby byla hodná mrcha.

Cituji Sanny93: obět

Když ON nebude sám chtít tak jako obět neskončí.

Cituji Sanny93: Můj přítel, se kterým jsem 2 roky, má svou nejlepší kamarádku. Takhle velcí kamarádi jsou ještě mnohem déle, než jsme se my dva potkali

Chápu, že ti to jako přítelkyni vadí, ale oni jsou nejlepší kamarádi už dlouho a kdyby spolu něco chtěli mít tak už to přece udělali. Navíc je to hloupý aby jí řekl už mám holku nemůžeme se kamarádit a nezajít ani na kafe takhle přátelství nefunguje. A on by byl jak podpantoflák. Sama mam dobrýho kamaráda a nikdy by mi tohle neřekl, prostě se s tim ta jeho holka musí smířit. Něco jinýho je kdyby jí poznal když chodil s tebou, ale takhle když to nepřekročí nákou neúsnosnou mez tak bych to tak neřešila hlavně když tu večeři odmítl.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím co tu řešíte? Holka si chce užít života, já se teď rozejít se svým partnerem, tak si tu volnost taky řádně vychutnám. Mě se hrozně líbí, že holka která není panna nebo celý život nespí s jedním chlapem je d.vka, naopak chlap co loví ženské je "fakt dobrej" Jsou jak píšeš nejlepší kamarádi, takže pozvání na véču beru v pohodě a navíc několikrát jsi napsala, že jí tvůj přítel už ledasco odmítnul, takže problém z jeho strany taky nevidím.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji katula: zvát zadaného chlapa na večeři...

Nezve ho na rande, ale jako kámoše na jídlo takže to pro ní zadaný tady nehraje moc roli.

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

28

Reaguji na Ivčáááá: Klíč, který otevře hodně zámků je taky dobrej, ale zámek, který se dá otevřít hodně klíči je na *** Ne, že by mě tenhle přístup občas neštval, jen se mi vybavilo tohle srovnání

S kamarádkou si hlavu nedělej. Určitě se chce jen vybouřit po dlouhém vztahu a za chvíli ji to přestane bavit. A pokud ti tvůj přítel nedal záminku k nedůvěře, tak bych se vůbec nepozastavovala.Držím pěsti

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ewiczkaaa: Klíč, který otevře hodně zámků je taky dobrej, ale zámek, který se dá otevřít hodně klíči je na *** Ne, že by mě tenhle přístup občas neštval, jen se mi vybavilo tohle srovnání

Moc hezké!

Víš jak, až si v 80-ti sednu na lavičku před dům, tak chci mít pocit, že jsem si v životě fakt užila. Mám ráda chlapy, tak proč ne i s nimi

arrow
profile_image
Budizkevsemu
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redmary: Chápu, že ti to jako přítelkyni vadí, ale oni jsou nejlepší kamarádi už dlouho a kdyby spolu něco chtěli mít tak už to přece udělali. Navíc je to hloupý aby jí řekl už mám holku nemůžeme se kamarádit a nezajít ani na kafe takhle přátelství nefunguje.

Nic vážnýho spolu neměli, protože prostě nebyla příležitost nebo nechtěli. Ostatně ona měla přítele 5 let. Co nebylo, může být. A navíc, kamarádky, které jsou sympatické a milé, z pohledu chlapa neexistují. Je to jen období, kdy "si ještě povídáme, ale zatím jsme si to nerozdali z důvodů xy". Každopádně Sanny93 se v rámci možností zachovala velmi dobře.

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jelikož nevěřím na přátelství mezi mužem a ženou, aniž by mezi sebou dřív nebo později něco neměli, tak bych si možná trochu bacha dávala.

arrow
profile_image
actiniaria
od 27. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já jsem zažila něco podobného, ve zkratce: přítel potkal na vš spolužačku(takový ten škaredý typ, co se oblíká skoro jak chlap a vyspí se s každým kdo jí dá...), ta mu psala dost odvážné smsky, pořád spolu někde popíjeli do noci, parkát u ní po akci spal apod, dozvěděla jsem se to tak, že jsem náhodou přečetla zprávu od ní jak se před ním chce udělat a kdesi cosi, takže samozřejmě peklo hádka brečení...nakonec z něho vylezlo, že nic nebylo, jen se spolu baví, ona ho pořád uhání a nic spolu neměli. To bylo před cca rokem, tak nějak jsem mu to už odpustila, možná s ní něco měl možná ne, je mi to už asi jedno, protože toho určitě dost lituje(soudím podle toho co mi řekl jeho nejlepší kámoš). Doteď mě občas přepadne strašná hrůza bůhví o čem si s ní nepíše/nemluví apod, ale poté co jsem mu výslovně řekla, že buď se přestane s ní intenzivněji bavit(tzn. každý den) nebo bude konec, tak se fakt málem psychicky složil, a aspoň v tomhle mu věřím, věřím mu v tom, že se mnou chce být, že mě má rád.

Vždycky když se nad tím zamyslím, tak mi dojde, že každý chlap potřebuje nějakým způsobem posílit svoje ego...třeba i tak že flirtuje se spolužačkama. S tím nikdo nic nenadělá:/

ale k tvojemu případu....Jestli máte fakt pěkný vztah a tohle jediné to kazí, dej mu podobné ultimátum. Buď ti řekne svoje k věci a budeš mít klidnou hlavu aspoň zčásti, nebo se můžeš zžírat doma a hystericky přemýšlet jestli tě někde podvádí nebo ne. Navíc pokud by ta jeho "kámoška" byla opravdu kámoška, nedělala by ti takové naschvály.

hodně štestí a pevné nervy!!

arrow
profile_image
Sanny93
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Mucitko: Rozešla se ona s ním nebo on s ní ?

Takže hodněkrát tu zaznělo, kdo se s kým rozešel. Rozešla se ona s ním. Abych pravdu řekla, v tomhle se jí nedivím, já sama jsem ho nesnášela od první chvíle, co mě s ním seznámila. Tenhle názor jsem ale bohužel s nikým nesdílela, přítel jej naopak vychvaloval. Choval se k ní hezky,jako v každém normálním vztahu, stihoman to sice ale taky trošku byl. Nejspíš se rozešli ale i z důvodu stereotypu a nudy.¨

Cituji katula: Co jsi mu řekla na to, když ti oznámil, že ho pozvala na véču?

Tak přítel mi to podal se vším tím co jsem psala...že by šel místo té její mamky atd... No trošku mě to zarazilo a jediný co mě napadlo v rychlosti na to, jak vyjádřit nesouhlas, bylo:" No ještě že v celým městě znám tak málo lidí, protože pak by mi psaly celé davy o tom, jak jsi byl na rande s nějakou cizí holkou." A lehce jsem se u toho smála, aby to vyznělo jako sranda, ale taková, která i přesto nutí k zamyšlení. Což asi pochopil správně, protože na to mi řekl, že nejde právě z toho důvodu a z důvodu, že tohle se prostě přítelkyni nedělá.

Cituji avrillka: btw. jestli ji její rodiče nechtějí doma..

Špatně jsi to pochopila, to jsem psala já o svých rodičích, viz. můj 1. příspěvek.

Reaguji na Budizkevsemu:
Reaguji na dulcecandy:

Já osobně si na "kamarádky" mých partnerů nepotrpím, neboť má zkušenost je, že každá z nich měla jistá očekávání, ať už byla platonicky zamilovaná, doufala, že z toho bude vztah nebo sex.... A přímo nesnáším ty, které čekají, že jim můj partner bude suplovat přítele či bratra a pomáhat jim se všemi situacemi, které je potkají.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené