Ahoj zdrávím,snad se tady najdou nějaké maminky co si tímhle taky prošli.Moje skoro roční dcera už 5 dní nevzala nic do pusinky,vubec nechce nic jíst,jen pije mlíčko.Ješte nemá žádný zoubek ,ale řekla bych, že už se jí určitě tlačí, kouše na co přijde. Jde mi o to,zda je možné ,aby kvuli tomu uplně přestala jíst ? jinak je čiperná a vypadá spokojeně.Tak jak to bylo třeba u Vás ?

arrow
profile_image
Didli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji vikousek: 5 dní nevzala nic do pusinky

a proč s malou nejdeš k dr.?

Můžou to být i afty.

ptž moje doktorka, tak i její, stojí za ...mluvila jsem se sestřičkou a ta řekla ,že to klidně muže být kvuli zoubkum. Ptám se tady,jestli měl někdo podobný případ a ví o tom z vlastní zkušenosti

Jestli se jí prořezávají zoubky poznáš Bude mít dásničky strašně nalité a tam kde vyleze zoubek bude červenající se hrbolek - alespoň tak to bylo u mého syna Taky trpěl nechutenstvím, měl průjem a zvýšenou teplotu, taky se mu spustila rýma, neustále si dával ručičky do pusy a byl strašně mazlivý. Neboj, jakmile se zoubek prořeže, bude to paráda. Klidně bych jí mlíčko dávala ono se za těch pár dní nic nestane. Hlavně bych jí do ničeho nenutila, abys u ní nevypěstovala odpor. Hlavně dost pít, aby nebyla dehydrovaná.
Tak pevné nervy

Reaguji na leoneta: mě přijde,že se jí prořezávají už snad věčnost už aby to bylo,chudinka neví coby do pusy strčila.Teplotku měla jen první noc,jinak ne.Ale jak říkáš. ty..umazlená se mi zdá.Aspon že pije to mlíčko,když už nic.Ani svuj oblíbený jogurt.Nunit ju nenutím,s tím máš pravdu,pak by mi nepapala vubec.

Cituji vikousek: ptž moje doktorka, tak i její, stojí za ...

V tuto chvíli je ta otázka asi na nic, nevyřeší ten současný problém, ale nebylo by i pro budoucnost vhodné uvažovat o změně lékaře?
JInak na zoubky existují gelová kousátka, která se nechají v ledničce schladit a to hodně pomáhá zmírňovat bolest a otoky dásní. Nebo se taky doporučuje dětský sirup Panadol a tím ty dásně potírat.

Cituji jaja55: vhodné uvažovat o změně lékaře

no o tom samozdřejmě uvažujeme,ale to není jen tak ...měnit si doktory jak se mi zachce.

Cituji jaja55: gelová kousátka

všechny takové a podobné serepetičky už máme...a stojí to za ... ono ji to stejně nepomuže k tomu aby zase jedla ,prostě když není chut tak není...

Cituji jaja55: dětský sirup Panadol a tím ty dásně potírat

ten je snad na požití a ne na potírání ne ?

Na potírání zduřených dásní je dobrý dětský dentální gel např. Citrovital - má takovou citrusovou chuť

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo, měla to moje dcera i kamarádky...Taky byla asi týden na Sunaru, ale vypadala dobře, teplotu neměla, tak jsem to neřešila..Chvíle jenom na mlíku nikomu neublíží

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené