arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
nikde jsem toto téma nenašla a docela by mě zajímaly vaše názory na tento problém.
Už 6 let jsem blondýna.
S odbarvováním celé hlavy jsem přestala, protože mi děsně padaly vlasy, vyčesávala jsem jich plné chomáče. Přešla jsem tedy na hustý melír. I když o vlasy pečuju, docela dost se mi lámou, padají, ale tak od poloviny dolů.
Nedávno jsem se - po shlédnutí vašich fotek, kde máte krásné, zdravé, dlouhé vlasy - rozhodla, že si je taky nechám narůst dlouhé. No jo, jenže u hlavy a pár cm od hlavy ta hustota je pořád stejná (já mám navíc od přírody dost husté vlasy), ale v délkách jsou vlasy řídké a konečky? - pár chlupů. Takže nevím, jestli budu mít někdy dlouhé vlasy nebo se mi to v délkách všechno uláme. U melíru bych ale chtěla zůstat.
Co myslíte - jak budou vypadat vlasy v copu - hustá hříva a od gumičky dolů pár chlupů? Mám je raději stříhat, zarovnávat, aby to vypadalo líp? Příp. zhodnoťte fotky a poraďte, jak o vlasy pečovat nebo je prostě ostříhat do jedné délky?
Děkuji.
PS: Na fotkách mám mokré vlasy, fotila jsem je hned po umytí, neptejte se mě proč, sama nevím, prostě jak jsem si ručníkem drhla vlasy, uvažovala jsem nad tou hustotou, tak jsem je hned vyfotila ...
Když mám vlasy rozpuštěné, to prořídnutí ani tak moc nejde vidět, docela to ujde. Ale díky tomuhle dlouhovlasá asi nikdy nebudu, že? Ach jo ...

Já mám hustý vlasy, ale u konečků mi jdou do pár chlupů a dlouhý vlasy nevypadaly moc pěkně....
Zkus to dát hodně ostříhat to pomůže..nežehlit, zkus přestat i fénovat, jíst hodně vitamínů, používat masky, a hlavně ten melír nedávat do už barvených vlasů - barvit jen odrost.

Řídké vlasy si představuju jinak Máš je celkem husté , ale jak říkala danca187 podle toho bych se řídila

Reaguji na avanta: aaaa.. z toho obrázku mi naskakuje husí kůže, tohle mít na hlavě tak ani nevylezu z domu

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Radím vydatně zastřihnout u kadeřnice, nechat se odbarvovat slabším peroxidem a hooodně vyživovat,popř.nějaké doplňky stravy, selen, zinek... Já mám teda silné vlasy, ale než jsem nechala zastříhávat co dva měsíce o 2 cm, moc nerostly, teď je mám po zadek a husté i u konců stejně - prostě pravidelné se zbavování slabých konců - byť nejsou roztřepené. To je dost důležité. Pravidelně nezastříhavané perfektní vlasy prostě neexistují, je to základ.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mroskvicka: Je třeba holt ten melír dávat jen do odrostů.

To by měl být základ. Kdybych si nechávala dělat melír a kadeřník mi ho dal do již odbarvených délek, asi bych ho zastřelila... To je největší smrt pro vlasy - pak je jistota, že se budou už jen ulamovat a zkracovat.

Každému se ulamují, jen u tmavých vlasů to jde méně vidět. Vždyť vlasy se mohou ulamovat i když jsou hnědé či jiné barvy je sice pravda že blond je draštičtější, ale spíš bych hledala chybu v jídelníčku , pitném režimu nebo to může mít vliv i jakým stylem se češeš , jakým kartáčem se češeš , jaký máš postup při mytí vlasů , jaké používáš přípravky, počasí (smog) , extrémní teploty (žehličky , zima venku ..) atd. Zkus spravit tyto věci.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji carola86: prostě jak jsem si ručníkem drhla vlasy

Vidíš, zrovna jsi přiznala jednu z chyb, kterých se dopouštíš...mokré vlasy jsou nejnáchylnější na poškození, takže nedrhnout!

A není pravda, že ten kdo má řidší vlasy nemůže mít dlouhé vlasy.

Cituji nency: A není pravda, že ten kdo má řidší vlasy nemůže mít dlouhé vlasy.

Není no, ale nevypadá to pěkně...

Proč by to nevypadalo pěkně ? Někteří si to nechávají i schválně prostříhat tak , aby nahoře měli objem a dole řídké ( já tomu říkám cancky ) URL A v dnešní době existují tolik přípravků a příčesků , že se nebojím , že by to vypadalo nepěkně

arrow
profile_image
tulipanek
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kayuschka:
Ty si necháváš každý měsíc zastřihnout vlasy o 2 cm? Vždyť za měsíc o tolik vlasy nepovyrostou a tudíž si musela mít vlasy kratší a kratší, ne?

arrow
profile_image
silwice mojeid
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

z vlastní zkušenosti musím říct, že jsem na tom podobně... ale snažím se mýt vlasy jen kvalitním šamponem (Queen Helen-placentový) používám masku (Wonder) a jím doplňky (Selzink nebo Revalid-ovšem ten mi nepomohl) jo prostě je to daň za blond vlasy takže doporučuji melírovat jen odrůsty a v co nejdelších intervalech a pravidelně zastřihávat... a jestli si aj myješ vlasy silvrem, tak i to ti to dělá.. máš je krásně bílé, takže ten ani používat nemusíš... spíš se zaměř na kvalitní šampony a masky a pomůže to...

arrow
profile_image
silwice mojeid
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tulipanek:
z vlastní zkušenosti vím, že někomu rostou hodně a někomu málo... já mám za měsíc vlasy delší o centák a půl ne-li dva...

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji danca187: Já mám hustý vlasy, ale u konečků mi jdou do pár chlupů

Jo, právě to mám na mysli a právě toto mě trápí - že díky tomuhle asi nebudu mít vlasy dlouhé/delší.

Cituji avanta: protenčený konce

Hodně protenčené konce.

Cituji avanta: Tak si ho přestaň dělat sama a svěř se šikovný kadeřnici. Co si pamatuju, zesvětluješ si svoje hodně tmavý vlasy do bíla,

Ona mi to právě dělá kadeřnice. Já sama bych melír nezvládla. Kdysi dávno jsem se sama odbarvovala a to mi ty vlasy padaly dost, kolikrát i celé, teď mi melír dělá kadeřnice a lámou se hlavně od půlky dolů.

Cituji mroskvicka: Je to hrůza, takže musím pravidelně zastříhávat konečky do rovna, jinak to vypadá strašně.

Mě to taky štve, proto taky stříhám do rovna, kolikrát si udělám i takovýhle copek (viz mé fotky) a přímo v tom copku si ty vlasy o nějaký ten cm sama ustřihnu do rovna. A pak mi to ještě má kadeřnice zarovná.

Cituji kayuschka: nechat se odbarvovat slabším peroxidem

Ten mi nechytá do bíla, navíc bych ho musela nechat působit přes hodinu, kadeřnice mi tvrdí, že mám moc tmavé vlasy, že si na 6% netroufá, abych nebyla zklamaná (ví, že chci být bílá). Říká mi, že u mých skoro až černých vlasů musí použít 9%.

Cituji mroskvicka: Je třeba holt ten melír dávat jen do odrostů.

Ano, kadeřnice mi melíruje JEN odrosty. Já už si právě na ty konce nenechám ani sáhnout, pořádně si je hlídám, jelikož jsou tak protenčené, řídké, že opravdu si hlídám jen ty odrosty. Nejhorší je, že u toho melíru se nějaký ten milimetr vždycky přetáhne do toho melírovaného z minula. A v těchto (přetáhlých) místech je vlas tak tenký a křehký, že se pak láme a do délky ani nedoroste.
Takže nevím, jestli se těch delších vlasů dočkám, asi ne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené