Ahojky holky, popř. i kluci

Za měsíc se mám stěhovat do svého prvního bytečku, který jsem si koupila a tudíž potřebuju koupit lednici, vysavač, pračku, mikrovlnku atd.

Můžete mi prosím poradit, co si myslíte o této lednici? http://www.electro.cz/electrolux/lednicky-kombinov ane/lednicky/volne-stojici-spotrebice/erb-36405-x- d15026.html je to "udělátko" na pití k něčemu? Nevíte, jak to funguje? Já o tom nemůžu najít žádné info.

Předem všem moc děkuji!!

no lednička vypadá celkově dobře,spotřeba a takové ty věci kolem taky.Když jsem koukala po ledničkách kamarád co je prodává říkal ať si koupím určitě s tím (teď nevím jestli to neskomolím)systém Frochs myslím,že to spočívá v tom,že se automaticky odmražuje i mražák,což považuji za super věc.

jééé to je moje vysněná lednička, nejlíp ještě s telkou ..ale tak to bych musela bejt hodně bohatá

tak nakonec mi přitel vybral tuto: http://www.megaobchod.cz/bila-technika/electrolux- erb-36442-x.html ma dva kompresory, takže lednici můžu vypnout, když pojedu na dovolenou nebo jen mrazák, když ho budu rozmražovat, protože právě nemá automatické rozmrazování mrazáku. Ale tak to přežiju. Chtěla jsem tu s tím udělátekem na vodu, ale má to vyšší spotřebu elektriky a asi je to víceméně k ničemu. Chodím pro ekovodu

A co si myslíte o pračce se šestým smyslem??Plnění zezhora? Máte někdo zkušenost?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji miri25: Chtěla jsem tu s tím udělátekem na vodu, ale má to vyšší spotřebu elektriky a asi je to víceméně k ničemu. Chodím pro ekovodu

Pokud nápojový automat v lednici není připojen přes filtr na rozvod vody, tak je dle mého skutečně na p r d. Ono to pak pozbývá té správné praktičnosti: Jsem li připojen k vodovodu mám k dispozici (u dobrého automatu) výrobu ledu a ledové tříště, vychlazenou vodu ať už normální nebo sycenou CO2. Toto vše aniž bych musel otevřít dveře lednice, u zásobníkových nápojáků můžu zapomenout na ICE výtvory, sodovku a navíc musím jednou za čas ty dveře otevřít a vodu doplnit.
Electrolux je dle mého dobrá volba

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, co se týče praček, tak mám osobně nejradějí plněnou ze strany. Ono se může stát, že se ti pračka sekne a buben bude mít otvor dole. Už jsem to zažila i u novějších praček, a proto raději ty, které se plní ze strany. Electrolux, ci AEG mám osobně velmi ráda. Aspoň tyhle spotřebiče mám doma a ještě mě za tu dobu nezklamaly Lux mám hoover, je tedy dražší,ale šňůra má 9m a tah má jak blázen. Takže, když třeba vysávám u babičky a ta má nějaky lux cca za 2 tis.Kč, tak musím večně šermovat ze šňurou a tah nic moc, oproti tomuhle.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, lednice v nerezu je sice krásná, ale nepraktická. Jde na ní vidět každý otisk, sama ji mám a už se těším jak si koupím klasiku a nebudu muset každý den leštit.
Jinak pračku bych volila s plněním ze strany.

arrow
profile_image
qalexandros
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Lux mám hoover

ono opravdu nezáleží na značce ale na specifikacích...tam je uveden i tah i spotřeba (výkon/příkon)..

miri25

ono je taky důležité kam ta lednička půjde..pokud se jedná o malý byt, vždy bych řešil hlučnost...je tam vždy uvedena..

celý život jsme měli pračku plněnou ze strany, ale kvůli uspořádání koupelny jsem si musel koupit plněnou seshora a jsem spokojený..žádný problém tam není..jen bych vybral takovou která je min. na 5kg prádla..menší bude nejspíš problém..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

qalexandros
To sice ano,ale je to můj první lux, který opravdu táhne, proto jsem uvedla značku. Kdysi jsme měli malou ETU a to byl boj. Pak jsem šla kupovat sušičku s pračkou v setu. Tenkrát jsem proseděla nad netem hodně času. Tu jsem vybrala právě AEG a chtěla jsem i lux a tenhle mi padl do oka, nejen spracováním,ale i ovládáním a vůbec vším.

Cituji martina: lednice v nerezu je sice krásná, ale nepraktická. Jde na ní vidět každý otisk

naprostý souhlas, každý prst, všechno je tam vidět...

Cituji martina: Jinak pračku bych volila s plněním ze strany.

tak tu bych si zas já nekoupila v žádném případě. teda ano - v jednom jediném - že by byla někde zabudovaná pod nějakou deskou, někdo má pračku v kuchyni, tak pod linkou, ale to toho bych stejně nejspíš nešla. Jinak s vrchním plněním dávám plus pračce electrolux 13620 inspire, koupili jsme si ji, když nám naše whirlpoolka odešla, je to asi čtvrt roku a samá chvála...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

lucinkaf
ještě bys sis ji musela koupit, pokud bys na ní chtěla mít sušičku = set
A proč ti vyhovuje s tím vrchním plněním?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, já měla dřív s vrchním plněním, ale víc se mi líbí ty boční. Výhoda těch s vrchním plněním je,že se vlezou i do opravdu malé koupelny, protože jsou užší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

martina
To jo,ale to je fakt jediná výhod, když nemáš místo. Jinak se mi stále jeví lepší ty s tím bočním plněním. Navíc dělají je i na 7kg prádla, parní a to jsem vrchni ještě neviděla. Vím, že ty jsi pro ty stejné jako já

Cituji tyweee: ještě bys sis ji musela koupit, pokud bys na ní chtěla mít sušičku = set

sušičku bych si nekupovala, protože když máme v domě prádelnu se sušárnou, je nám sušička na nic. Navíc pokud svítí sluníčko, pověsím prádlo na zahradu...

Cituji tyweee: A proč ti vyhovuje s tím vrchním plněním

Pračka je užší, nemusím se nikam ohýbat a navíc během praní můžu kdykoliv praní přerušit, pračku otevřít a něco tam přihodit, aniž by mi někde tekla voda. Prostě mi přijde vrchní plnění jako standard, ale to je asi tím, že jsme vždy měli takové pračky doma jak naše rodina, tak přítelova.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené