arrow
profile_image
Martineczka
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, jsem tady nová a nevím, jestli tady už diskuze na toto téma je, ale přesto jsem se rozhodla se zeptat. Chtěla bych vědět, jestli mi hygiena umožní mít nehtové studio doma. Uvolnili bychom na to jeden pokoj, ale kromě umyvadla, omyvatelných podlah a světlých stěnách nevím, jaké jsou další podmínky. Paní z hygieny, pod kterou spadám měla celý tento týden dovolenou a paní z jiné kanceláře mi řekla, že by bylo nejlepší, kdybych se v pondělí domluvila, aby za mnou někdo z hygieny přišel a podíval se na ten pokoj. Zajímá mě, jestli je vůbec možné mít nehtové studio doma a jak se na to tváří hygiena. Na živnostenským docela v pohodě, což jsem vůbec nečekala.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

musíš mít samostatné wc pro zákaznice a samostatný vchod do studia. Jinak v místnosti musíš mít umyvadlo

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přesně tak jak píše noye,musí být samostatný vchod,zvláštní wc pro zákaznice a v místnosti umyvadlo s teplou vodou. Tohle všechno je myslím to nejjednodušší co tě čeká Já podnikám v nehtech už 9 let a tehdy ty začátky byly fakt těžké....

No já teda nevím, ale chodila jsem k nehtařce, která měla studio normálně u sebe v bytě přímo v kuchyni-jídelně. Já si myslím, že to asi záleží na tom kterém úřadě.

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LaArdilla: No já teda nevím, ale chodila jsem k nehtařce, která měla studio normálně u sebe v bytě přímo v kuchyni-jídelně.

A jseš si jistá, že tohle měla opravdu schváleno hygienou? O tom totiž pochybuji!

Reaguji na venysek1: No pokud si dobře pamatuju, tak jsme se o hygieně bavily, protože říkala, jak tam za ní chodí na kontrolu nebo co. Nebyla to nehtařka, která to dělala jen tak bokem, měla to jako svou živnost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené