arrow
profile_image
anfa
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holčiny, jsem asi tak 5 měsíců po operaci a maličko mě trápí, že nemám prsa tak hezky u sebe jak jsem si přála. S mým lékařem jsem před operací na tohle upozorňovala, že bych to tak chtěla ale spíše se asi maličko implantáty posunuly směrem dopodpaží než k sobě. Teď jsem se koukala na plastickou operaci s Mesarošovou a ta tam říká, že je třeba právě prsa masírovat směrem k sobě, aby si tak zvykla. Můj lékař mi řekl, že se masáže vůbec dělat nemusí tak teď nevím jestli je to tím, že jsem žádnou masáž nedělala a nebo jestli je to prostě tak daný, že někdo je má od sebe dál a někdo blíž. Poradíte??

anfa
Ahoj, já je taky nemám moc u sebe, jak jsem si představovala ale zvykla jsem si, mám je malé, možná by to ani nešlo. Mně dr. doporučil masáže až po měsíci, ale ne k sobě, ale tlačit jakoby směrem k tělu, a trošku hníst
Dívala jsem se k tobě do galerky, máš je moc hezké, byla bych spokojená, vypadají přerozeně. Zase u prsou moc u sebe by šlo poznat , že asi nejsou přírodní

anfa
Ono by asi nebylo moc moudré se snažit posunout implantát jinam, než kam ti ho chirurg naimplantoval a nemít ho pak vycentrovaný pod bradavkou, to by nevypadalo moc dobře, byť by pak prsa byla hezky u sebe. Masáže se dělají z jiných důvodů než implantáty natlačit do jiné pozice a takovou masáží jakou popisovala (několikrát denně s nima zahýbat směrem k sobě) se to stejně nestane. Sice posunout je trošku jde, ale ten tlak musí být opravdu stálý (př. když se nosí pás, tak ten posouvá implantáty trošku dolů a holky které ho měly, ti jistě řeknou, že ten tlak je až nepříjemný a musejí to nosit několik týdnů nonstop). Pokud bys chtěla prsa blíž k sobě, tak by toho jistě šlo docílit implantátem s větším průměrem, ovšem i to má svá omezení tvou anatomickou skladbou.

arrow
profile_image
LTeddy
od 12. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

anfa
Podívej se na svá prsa před operací, také nejsou u sebe. Myslím si, že máš danou určitou stavbu těla a ta se neměmí. Buď ráda za prsa, která máš. Jsou moc pěkná. Masáží bys určitě nedocílila toho, aby prsa byla u sebe.

Cituji LTeddy: Podívej se na svá prsa před operací, také nejsou u sebe

Podle mých prsou před, by se dalo předpokládat, že je budu mít u sebe a proč nejsou? Potom to je asi chyba doktora...

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se prsa přiblížila až moc, mám je teď možná ještě blíž, než v galerii, myslím, že za to může to, že jsem začala spát hodně brzy na boku...

arrow
profile_image
anfa
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem s doktorem zvaložala velikost a taky rozměry implantátů tak mi říkal, že implantáty s větším průměrem by už nebyly dobrý. Díky holčiny za podporu, jsem spokojená to jo ale jen mě překvapilo, co říkala ta Mesarošová v tom videu. No je to káča . Hlavně že jsme všichni spokojený. Teda Simushko to už neni ani možný že máš po operaci už rok. Ještě si pamatuju jak jsem ti tenkrát psala jak je máš krásný a ptala se tě na info ohledně velikosti a tak a to jsi měla asi dva měsíce nebo tři po operaci.

arrow
profile_image
magdan
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, já si taky myslím, že je to dané jak byly předtím.A prej by nepomohla ani modelace.
Teda to říkal dr.Mám si prý koupit podprdu, co je dá k sobě.Tak sem to udělala a když ji sudám zas se rozjedou, ale to neva, to už nikdo nevidí.

arrow
profile_image
AndrejkaL
od 6. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám 3týden po opce a mela jsem prsa hooodne od sebe.Celý život me to štvalo, probírala jsem to s operatérem a rekl mi, že nesmíme dávat vysoký profil, že tím mezera bude vypadat ješte vetší. Dal mi profil plus a musím uznat, že prsa jsou blíž. Take mi radil at si stále prsa bandážuji k sobe, spím i s bandážema, pomuze to implantáty držet u sebe a po dobu co se usazují jim pomáhám dál k sobe, viz.galerie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené