Holky, jsem 9 dní po augmentaci a mám v prsou zvláštní pocit, jako by "dřevěněly" - podobně jako noha nebo ruka, když si ji přeležím. Při dotyku jsou necitlivá, přesně jako přeležená noha. Něvím, zda je to normální, nebo se mám začít lekat?? Může to být třeba stahovacím pásem?

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkoušela jsi hledat na internetu?silikony nemám ale možná je to normální,telo si asi začíná na implantát zvykat..kdy máš jít na kontrolu?

Já myslím že to je docela normální, jsem necelý měsíc po augmentaci a teprve před týdnem mi v tom prsu přestalo "lupat", předtím jakoby zvuky, kdy se to tam o sebe otírá, často v tom škubalo, prostě bych tomu nechala čas a uvidíš...

arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to normální, já měla taky první dva měsíce různé pocity, nejdřív strašná zima, to mělo za následek že jakoby tvrdly a trnutí snad celého těla, to bylo tím že jsem měla hodně utažený stahovací pás a špatně se tělo prokrvovalo..

arrow
profile_image
Susy82
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ja som po augmentacii 15 den a to iste sa mi dialo dokonca som mala pocit akoby tie prsia malii spadnut taky neurčity divny pocit,je to lepsie už teraz ...trpezlivosť všetko je ok.

arrow
profile_image
bata
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kubikula_barbucha:
Po operaci jsem měla úplně to samé, bylo to nepříjemné, ale časem to samo přešlo.Jsi velmi krátce po operaci, odezní to.

Reaguji na ZdeninkaK: Díky! Zkusila jsem si dnes asi na hoďku sundat pás a pomohlo to!! Asi ho taky zbytečně moc utahuju! Ale zas nechci mít prsa na ramenou, žejo...

Reaguji na Miss Dior: Ale máš je moc hezká a přirozená!! Asi se moc pozoruju, radši to nechám být... To "lupání" se mi ale děje taky! Myslím že to je když sval tlačí na implantát, je to totiž takovej sakra divnej pocit... moc se to ani nedá popsat

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, je to normální. Též jsem to měla a pak mě také v prsou hrozně pálilo, polévalo horko, ale během 15 dnů to všechno odeznělo

arrow
profile_image
lyly
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kubikula_barbucha: ahoj, ja som po op 5 deň a tiež mám rovnaké pocity a obavy ako ty, ešte k tomu príšerné pálenie a niekedy aj pichanie a ked vyjdem trosku von mam pocit že mám na hrudníku obrovské závažie, tak verím že to chce len čas a každým dňom to bude lepšie

Reaguji na lyly: Ten pocit závaží jsem měla taky, ale už asi dva dny (tj. od 9. dne) to není.. ale nevím kolik máš ml, věřím že některé implantáty můžou být trochu jako závaží

arrow
Neprodává v Bazaru

V době hojení je to normální,nacpat pod kuži cizí těleso není sranda.Já měla hodně dlouho od bradavky dolu prsa jakoby mrtvé,cítila jsem jen takové mravenčení a když jsem se štípla tak skoro nic necítila,trvalo to min tři měsíce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kubikula_barbucha: A kolik ml máš a na jaké proporce?

Reaguji na Tamara79: Přesně s tím od bradavky dolů! Štípání jsem taky zkoušela, ale necítím tam prostě vůbec nic! Tři měsíce říkáš? No tak to já se nebudu vzrušovat.. Jinak já mám málo ml, jen 225 (170/55), takže u mě žádné závaží není, naopak... Přemýšlela jsem sice o větších, když už, že.. ale já bych to neuměla nosit, nejsem "výstřihový" typ!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kubikula_barbucha: Tak to máš pěkné dvoječky,mám stejné proporce jako ty a ani 300ml není moc,ale já jsu výstřihovej typ tak jsu za ně ráda.
To štípání jsem měla taky,během těch tří měsícu se ničeho neboj,jsou to ruzné bolístky,mě to trvalo skoro rok než jsem opravdu nic necítila,ještě nedávno mě prsa popichávaly.Před měsíčkama mě natečou a jsou hodně citlivé.Holt o nich asi už budem vědět furt.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené