arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj.
Jsem teprve 9dní po operaci,ale ještě včera sem i líbilo jak mám prsa pěkně udělané,a myslím tím,že jsou pěkně u sebe,ale né přehnaně moc.
Ale dneska nechal manžel šňůru od vysavače zaplou v elektrice a neuklidil ho a já o ní zakopla.Docela to bolelo a ještě bolí.Koukla jsem do výstřihu a prsa mám příliš u sebe-jak to říct,že tam nemám tu pěknou mezeru.Jsou opravdu hned u sebe a já tady brečím se strachu z další operace(reoperace) Myslíte,že se to může ještě usadit a povolit?Děsí mě pohled do vlastního výstřihu.A doufám,že to bylo způsobeno tím zakopnutím a jednoduše mi prso nateklo.Hlavně chci vědět,jestli některá z vás měla prsa moc u sebe a časem povolila.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na siminči:
No a co zavolat svýmu doktorovi a zeptat se ho, třeba tě bude chtít vidět, určitě je lepší to začít řešit hned s ním, aby se předešlo problémům.Třeba to máš jen nateklé, ale taky se ti ten implantát mohl hýbnout, to ti však takhle nikdo po netu neřekne, takže zavolej doktorovi!!Přeju hodně štěstí, ať to dobře dopadne

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě běž k doktorovi, ten jedinej ti momentálně asi bude umět poradit...!

arrow
profile_image
haho
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

9 dní po operaci bys měla mít kompresní podprsenku - a přesto takový malér? To musela být pecka
Jsem stejného názoru jako Issabell28 - rozhodně k doktorovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Podprsenku mám i pás nosím.No z vrchu to vypadá opravdu hodně u sebe,na fotkách už tolik né.Ale je vidět,že mi levé prso musí ještě pořádně klesnout!K dr jedu ve středu,kdy tam je.

Cituji haho: To musela být pecka

No smyklo v tom pořádně.Už to tolik nebolí,ale přesto jsem pravou ruku měla už uplně v pohodě a díky tomu zakopnutí mám už oslabenou a bolavou i tu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Issabell28: to ti však takhle nikdo po netu neřekne

To je mi jasné,jenom jsem chtěla vědět,jestli některá z vás měla prsa moc u sebe a časem povolila...

arrow
Neprodává v Bazaru

Dala jsem foto do galerky (9den po op.) co říkáte,není to moc blízko u sebe Sedne si to ještě?Mám strach,aby se prsa nepřiblížila ještě víc.

Cituji siminči: co říkáte,není to moc blízko u sebe

Nevidím rozdíl od včera a dnes takže asi stejné bez újmy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: co říkáte,není to moc blízko u sebe

Mě to taky přijde úplně stejný jako před tím. Nepanikař

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky děkuji! Před chvilkou přišla mamka a říká, že jsem panikařím,že to mám hezký..a pěkně u sebe...No mě se zdálo,že nějak moc a po tom zakopnutí až příliš Evidentně se moc kontroluji
Přestanu s tím a nechám to na hojení...Ještě jednou díky za uklidnění!

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prsa jsou hezké, rozhodně nejsou moc u sebe.

V pohodě a právě je máš hezky u sebe....plno holek má tady z fotek mezi prsama dé jedničku a to mě na silikonech děsí nejvíc, že bych to měla takto, kdybych operaci podstoupila....myslím, že ty je budeš mít fakt super, neboj )

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji siminči: .A doufám,že to bylo způsobeno tím zakopnutím a jednoduše mi prso nateklo

Teda zkušenost s implantáty nemám, ale po modelaci mi jedno prso taky fest otékalo (vypadalo to děsivě asymetricky) když jsem se do něj nešetrně bouchla či ruku a svaly na té straně namáhala, takže je klidně možné, že i u tebe je to lehký otok... mmch na fotech to vypadá přímo super skvělá práce chirurga !

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky děkuji!Řekla bych že to byl opravdu mírný otok...Už to ani v tom místě tolik nebolí. Vylekalo mě to a měla jsem strach,že se mi to spojí uplně (nevím jak to napsat)..Teď už si to nemyslím,když dám dolů podprsenku,tak střed mám jako na fotkách,tak to není tak uplně u sebe.V podprsence jsou pěkně prsa u sebe,tak po přečtení páru diskuzí jsem pochopila,že je to dobře.
Už se těším,až prsa budou ve finálním tvaru,zatím mám pravé níž než levé,to doufám,že ještě klesne.

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Siminčí - ahojky, tak i do prsou ses dala? To je prima ..., pamatuji si Tě z jiné diskuse a to bříško jsi měla opravdu šílené ..... S prsama buď v klidu, mě neklesaly skoro dva měsíce. Jedno zakopnutí Ti operaci nezhatí. Pokud nosíš pás i podprsenku a držíš se rad doktora, je všechno OK. Co děti??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené