arrow
profile_image
Charla
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, ráda bych se zeptala těch, co již mají operaci zvětšení prsou za sebou - především ty, které si nechaly vložit implantáty pod sval - jak se vyrovnávaly s bolestí prvních dnů? Já mám různé velikosti v pravém a levém prsu (295 a 275) kvůli asymetrii a jsem teď 5. den po operaci. Bolest prvních dnů byla šílená, ale zatla jsem zuby a čekala zlepšení..jenže to nepřichází. Dneska jsem opět sotva vstala z postele, v tom větším prsu cítim neuvěřitelnou bolest a při chůzi a jiných pohybech v obou... Nevim, jestli není už čas se znepokojovat -jestli se mi tam třeba netvoří ty pouzdra nebo něco podobnýho? Pořád čtu v diskuzích o pacientkách, které bolest skoro neměly a podobně.. V papírech mám, že po týdnu můžu do práce..ale vůbec se na to necejtim. Měla jste to některá podobně? Jak jste to řešily? Já jim prášky proti bolesti a enzymy na hojení, ale na bolest už skoro nic nefunguje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mé první pocity -že já na to lezla! a nadávala jsem si různými jmény přes 3týdny... no možná i víc Vydrž to přejde

Mě právě 5.den po operaci začaly největší bolesti, měla jsem pocit, že mi do toho někdo reje nožem. Hlavně na levé straně. A trvalo to asi?? no už si to nepamatuji, ale také jsem (si) nadávala Pokud máš nějaké léky na bolesti, nedělej hrdinku a klidně si je vem. Njn, je to zásah do těla a každá to snáší jinak. Někdo může jít do práce po pár dnech a někoho to bolí víc. Já byla úplně odrovnaná 14 dní.

mě se ulevilo po vytažení těch drénů - já je totiž měla i doma a musela jimi odsávat tu tekutinu odcházející z ran - tedy asi 4 den, jinak bolest a píchání je normální a v jednom prsu to prý bývá horší vždy

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem měla hrozné štěstí a jsem za to neskutečně vděčná!!
Po operaci jsem byla akorát oblbnutá z narkózy a zvracela, když jsem pila.Jinak mě to nebolelo. Víc mne bolelo nafouknuté břicho z narkózy, toho jsem se nemohla 2 týdny zbavit.
I doktor koukal,že jsem po 2 týdnech schopna zvednout ruce.
Po celou dobu co jsem byla doma mě vůbec nic nebolelo. Mám veliké problémy se zuby a to je mnohem větší bolest aspoň pro mne.

Tohle je individuální. Já jsem byla na operaci v 9 večer, ráno mi doktor vytáhl dreny, a už jsem se ptala po snídani měla jsem hrozný hlad. Dopoledne jsem odjela domů ani jsem si nebrala prášky na bolest. Každý den to bylo lepší a lepší. Pamatuji si jak jsem asi 5 den po operaci škrábala brambory...to byla fuška

Mě to bolelo hodně první noc a pak už to bylo lepší a lepší, i když sem tam nějaký ten tlak nebo píchnutí mám doteď a jsem po 6 týdnů. Ale první týden jsem fakt skoro nic nedělala. Odpočívej, vezmi si prášek a zkus se nějak zabavit a nemyslet na to. Novým prsům zdar

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Charla: Já se probrala hned na dospáváku a nebolelo mě nic. I Mudr se divil, jak to dobře snáším, i jsem odpoledne došla se sestřičkou na záchod. V úterý mě operovali a v sobotu jsem si opatrně před propuštěním z nemocnice umyla vlasy. Mně hlavně bolela záda a ty dreny a jakoby mě píchalo v jednom prsu až do lopatky. čím víc dní od operace mi uplynulo-tím to bylo jakoby horší. Do práce jsem šla 9. den po opce a byl to děs-až mi bylo doma špatně-bolela mě záda, byla jsem unavená a nadávala si, do čeho jsem to šla. Zlom nastal cca po 12-to je mi super. Jen mi oenmocněl synek a ode dnška tj 15dní po opce ho musém i nosit Těším se až budu moci normálně fungovat.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a dnes v noci jsem frčela na pohotovst-mám akutní zánět močáku a jak jsem se tam svíjela než mi něco dali-říkala jsem si zlatá augmentace
Nejhorší na opce podle mě byla záda a dreny. Ted se jen děsím, abych ěnco nepokazila, když musím malého sem tam zvednout-ale mluvila jsem s dr tak snad nic nepokazím.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nejhorší máš za sebou teď už to bude jen a jen lepší,tak přeju ať z nich máš jen radost a žádné komplikace

Reaguji na Bardotka77: Já zvedám malého od 20. dne a je pravda, že večer mě ty prsa tak trochu pobolívají ještě i teď, ale dá se to. Taky jsem to konzultovala s doktorem a to tahání děcek má takhle spousta holek.

Já jsem dnes 13 dnů po opce a už jsem relativně v poho. Nejhorší bylo asi prvních pět dní,ale pořád se to zlepšovalo, ale třeba i teď mi dělá problém se ráno zvednout z postele, takže mi pomáhá přítel. Po ránu jsem vždy ztuhlá a bolesti mám, ale přes den se to podá. Každý den na sobě vidím pokroky, neboj se, určitě to bude den ode dne lepší. Zkus si vzít algifen kapky, ty mě zabírali těch prvních pět dnů víc než léky co jsem dostala z kliniky. Snad se ti brzy uleví!

arrow
profile_image
tenda1
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj baby , no tohto sa bojím ja najviac , musí sa po opke len ležať? Ako asi prebiehal Váš deň po operácii- myslím , keď ste už boli doma.

Dík

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tenda1: Ahoj já jsem po opce doma ležela, pak šla pomalinku opatrně uvařit, zase ležela, pověsila prádlo ( žádné natahování) zase ležela a tak pořád dokola. Fungovala jsem brzo, neměla jsem žádné bolesti jen ráno zvedání z postele - prsa byly jako kámen, ale jinak v poho. V nemocnici mi řekly, že mám na bolest brát ibalgin, nebo to , co jsem zvyklá od bolesti, ale neměla jsem nic, protože bolesti jsem neměla žádné, lae ležela jsem poctivě, protože jsem se bála, abych něco nepodcenila a neublížila si.

arrow
profile_image
tenda1
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

[reaguji]roka AHOJ , no dúfam , že to takto zvládnem aj ja
Ďakujem za odpoveď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené