Cituji kaitlinn: nosí se jako nejkrásnější bytost na planetě Zemi

Ale to, že se nosí přeci ještě neznamená, že s tím nechce nic dělat. Já mám taky ráda výrazné doplňky, nebojím se barev, takže jsem vidět ještě víc, dávám si pozor abych chodila rovně a nehrbila se.. ale přesto, že si někdo může říct, že se nosim jak kdybych byla nejkrásnější na planetě Zemi, tak se s tím snažim něco dělat...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tJess: Buď mám zkreslené vidění já, nebo vy všichni..

to nevím, tady jsem já a kousky mají velikost 50. Nemyslím, že bych se rozměrově nějak lišila od slečna na plakátě nahoře. Takže té 40 fakt nevěřím.
Jasně že mě to nijak netěší...ale přežila jsem 40 let, tak přežiju i další...

Cituji farahh: to nevím, tady jsem já a kousky mají velikost 50. Nemyslím, že bych se rozměrově nějak lišila od slečna na plakátě nahoře. Takže té 40 fakt nevěřím.

Tak já mám taky padesátku, jak jsem už psala, a přijdu si teda o něco silnější než ty, ale je dost možný, že jsem menší.. a nebo mám to zkreslený vidění fakt já .. Jinak, že má slečna vel. 40 si taky nemyslim, ale na padesátku se mi to nezdá..

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tJess: 167 cm měřím

Já 165.. takže jsou ty dva centimenty tak mocný, anebo mám divný oči .. no to je jedno, každopádně už jsme trochu OT..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tJess: Chtít ale neznamená mít. Já mám ''pošahaný'' metabolismus a kdybych jedla denně stravu nadupanou jednoduchými cukry a tuky, tak mám taky velikost 46 a ani cvičení by mě nezachránilo.

Každá si to ''nošení'' vykládáme po svém. Samozřejmě když vidím ženu která je prostorově širší, ale je pěkně oblečená tak to neznamená že si hned řeknu že se ''nosí''. Ale poznáš to z toho co z ní vyzařuje. Pokud potkám nějakou takovou ženu např. v obchodě a omylem do ní šťouchnu, slušně se omluvím a ona na mě udělá nějakou trapnou grimasu tak si řeknu: ''Ježiši to je ale namyšlená tlustoprdka''. Promiň, ale tak to mám. Nebo když vidím tlustou holku narvanou v legínách či minikraťasech, které zvýrazní přetýkající boky, tak si říkám kde je soudnost - když na to nemám, tak to nedělám.. a když na to nemám postavu tak to nenosím. O takových si řeknu že se ''nosí''.

Docela by mě zajímalo, co vede slečnu Barboru aka Prissy k tomu mít takovou postavu? (nemyšleno zle či rýpavě, čistá zvědavost)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh: Vy mi příjdete z fotky jako milá maminka, určitě bych si o Vás neřekla že jste tlustá.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaitlinn: Děkuji, to jsi hodná, ale jsem
Fotka je ze synových tanečních vloni. Neuvěřitelné úsilí mě stojí jen udržet si tuhle velkou váhu od 14 let a nepřibírat.

Reaguji na kaitlinn: Já toho mám pošahanýho v sobě víc, takže to je jeden z důvodů mojí váhy, ale samozřejmě ne jedinej, jsem si plně vědoma toho, že jsem se k tomu dopracovala taky svojí zásluhou.. Teď jsem se začala konečně pořádně léčit a váha jde dolů skoro sama, takže vel. 50 není moje maximum, nosila jsem i 54 a to už bylo opravdu zlé... Jinak k tomu oblékání, taky nemám ráda tlustý holky narvaný v legínách, krátkejch kraťáskách a tak, myslim,že to jde obléct se i s touhle váhou hezky a vkusně.. Já to beru tak, že neupravená tlustá holka nebo žena mi dělá ostudu, protože nás pak většina společnosti všechny hází do jednoho pytle..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh: Chtěla jsem tím říct, že jako první jsem si postavy nevšimla, ale milého úsměvu a pozitivního vyzařování. Přeji ať se daří držet váhu nadále.
Reaguji na tJess: Tak přeji, ať jde váha dolů dále a gratuluji k uvědomění a výsledkům. Nevím kolik Ti je, ale podle mě by se měla děvčata v mladém věku měla ''udržovat'' zdravá a ne při nezdravém stravování a vysoké váze. Pak už to jde hůře shazovat. Proto mě také zajímá co vede mladé dívky k tomu být tlusté vlastní zásluhou a odvolávat se na ''nejde'' ''život je krátký, dám si ještě jednu tabulku čokolády'' a podobné řeči. A pak si na to ještě dělat soutěže....
Jinak myslím že jsme shodly.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaitlinn: pokud nejsou nemocné, je to jednoznačně z rodiny. jsou zvyklé na velké porce jídla, hodně zákusků a alkoholu, žádný pohyb a zeleninu....sama jsem si to uvědomila až když jsem se kolem 18 odstěhovala od rodičů a přišla do jiných rodin, kde mi jejich oběd připadal jak svačina.
Jenže můj metabolismus, který zažil už spoustu půstů, hladovek a jednostranných diet se nijak nezměnil, ani váha. Alespoň jsem se naučila pravidelně cvičit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh: Ano z rodiny, ale dnes má kde kdo přístup na internet, o stravování se mluví více než před 30ti lety, je více možností jídla.. dnes je skoro vše přístupnější co se týče stravy, diet, sportu. (a nebo se mýlím?). Takže chápu že dříve to bylo těžší, ale dnes?! Také nejsem z rodiny, která by si mohla na sebe nalepit nálepku ''Žijeme zdravě a jíme málo'', sport je u nás slovo pro vtip, a navíc rodiče mají spoustu nemocí, které bych mohla podědit (cukrovka, onemocnění štítné žlázy - tu už mám, vysoký tlak, vysoký cholesterol, dna...), ale jde o to CHTÍT s tím něco udělat!

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaitlinn: to nevím, dříve to info fakt nebylo.
Zvláštní je, když se podívám na fotky synových spolužaček z gymplu nebo jsou na návštěvě, jsou všechny tak krásné, štíhlé, upravené....ale když jdu po ulici vidím tolik holek s velkými zadky, co jim z riflí lezou mega velké půlky
Já jsem z celé naší školy byla obézní snad jediná, ve třídě určitě.

Pokud tví rodiče mají zdravotní problémy tak máš určo motivaci - Moji - tatínek byl štíhlý, zemřel na rakovinu před 60, aby ne kouřil 40 cigaret denně a dělal lakýrníka aut a dřív se žádné ochranné pracovní pomůcky nepoužívaly.
Mamča kouří 20 Peter denně, je mega mega silná, furt se cpe řízkama a bůčkem - ale kromě vyššího tlaku je zdravá. Žádný cholesterol, cukr...nic. Má velice hodného přítele ještě mladšího než je můj přítel. A pak hledej motivaci

Cituji kaitlinn: ale jde o to CHTÍT s tím něco udělat!

To máš pravdu.. ale někdo si to bohužel uvědomí docela pozdě, jako třeba já, .protože mu to nikdy nijak nepřekáželo. Já jsem obézní od malička, takže mě to opravdu nikdy nepřišlo jako něco hrozného a nezdravého, lidi v okolí, kamarádi, rodina mě prostě brali takovou jaká jsem, nikdy to nikomu nepřišlo divné, že zrovna já jsem tlustá.. prostě jsem to byla já. Jako dítě jsem jezdila do lázní zhubnout a docházela jsem k lékaři, ale i přesto mi to nepřišlo jako něco nenormálního. To jsem si začala uvědomovat až kolem puberty, že bych s tím mohla začít něco dělat, ale nikdy jsem neměla dost vůle, nebo do toho něco vlezlo, takže zase nic.. až tak před rokem se ve mě něco hnulo a řekla jsem si, že takhle to dál nejde.. Je mi 23 let.. někomu to holt trvá déle..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: Mamča kouří 20 Peter denně, je mega mega silná, furt se cpe řízkama a bůčkem - ale kromě vyššího tlaku je zdravá. Žádný cholesterol, cukr...nic. Má velice hodného přítele ještě mladšího než je můj přítel. A pak hledej motivaci

Myslím že jsme už dost OT.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené