Ahoj,
chtěla bych se zeptat, v nejbližší době se chystám začít chodit do fitka, tak bych se chtěla zeptat. Jak vypadá první návštěva a co všechno si vzít s sebou?

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kakashi: S sebou sportovní oblečení (nebo nějaké vhodné na cvičení), obuv, ručník a pití. Příp. pokud se budeš chtít po cvičení umýt, tak i sprcháč a ručník na utření. Jinak první návštěva fitka probíhá normálně - buď si najmeš trenéra a ten ti ukáže, jak na kterém stroji cvičit a dá ti rady, které stroje jsou pro tebe vhodné, a nebo to zkusíš sama - okoukáš od ostatních, co kde dělají. Nejlepší je jít na začátek cvičení na pás nebo spinning. Jednak se tam zahřeješ před posilováním a jednak můžeš okoukat od ostatních, co se na kterém stroji dělá.

arrow
profile_image
loolitte
od 6. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Radila bych Ti si vzít na první lekci trenéra, vysvětlí Ti aspoň, jak fungují všechny ty stroje a ušetříš si tím ty trapné chvíle, kdy ani nevíš, jak na ten přístroj vlézt.
V nějakém fitku Ti to vysvětli třeba hned někdo na recepci, že to s Tebou obejde, ale rychlé vysvětlení a není to všude.

Jinak ve všech fitkách, co jsem byla tak převaha mužů, někde dokonce jen samí muži, tak se na to připrav. Ale aspoň Ti mohou vysvětlit, jak fungují stroje.

Stačí si vzít pití, ručník a někdy i podložku, ale ve většině fitek je mají.

arrow
profile_image
Thrashe
od 23. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak psaly holky. určitě při první návštěvě si vzít aspon napoprvé osobního trénera, vysvětlí ti jak posilovat, provádění jednotlivých cviků a hlavně správné držení těla a dýchání ! na to taky hodně lidi kašle...
Bez správného provádění se jenom šidíš a taky si spíš ubližuješ...

arrow
profile_image
petule731
od 10. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Klidně si zajdi do fitka s někým, kdo to tam zná. Osobní trenér je fajn, ale nemusí to být osobní. Pokud chceš správně cviky provádět, na youtube jsou mraky videa o tom, jak správně cviky na strojích i bez nich provádět.

Trochu bych poopravila tvrzení že nastudovat techniku na jutubku....jako trenér vím že okoukat je to jednoduché,ale udělat cvik správně,aby nebyly zbytečně zatížené klouby(které necítíme,ale ničí se špatnou technikou) a td. Sama jsem kdysi při první návštěvě fitka oslovila trenérku. Naučila mě cvičit jak na strojích,tak s činkama( nikdy nezapomenu jak jsem jí tvrdila že umím dřepovat a jak jsem zjistila že neumím,a to jsem měla prázdnou tyč:-D správnou techniku jsem se učila 5 treninku) navíc jsem neměla vyvinutou sílu,tak mi i hodně pomáhala při záběru a dokončila jsem to pak sama,tím jsem sílila. Sama takto s klientem postupuju. Když si to někdo nemůže dovolit tak ''dabluju'' tréninky a ti lidi když cítí že to zvládnou a zároven vidím že se napínají ty správné svaly, víme že už mě nepotřebují:-) takže doporučuji najít vstřícného trenéra a první návštěvy si připlatit:-) at není úraz. Mimochodem mám ted holčinu co má vystouplou lopatku a nevěděla o tom. Takže cvičíme tak at se to upraví, a pak začneme v symetrii....snad to někomu pomůže;-)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené