arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě bych Vás chtěla poprosit. Jak se projevuje kapsule na začátku? Vím jen, že sou prsa bolavá a červená podle jiné diskuze. Mě prsa po 4dnech už vůbec nebolela, ale najednou me boli asi 2 centimetry plocha na pravem prsu nahoře.Žádnou bouličku si tam nenahmatám, ale je to přesne na tom rozhrani implantatu. Je to dost citlivý na dotek. Měla bych s tím kontaktovat doktora už teď? nebo počkat. Za týden mám kontrolu, ale nechci to podcenit.
mám tu wobenzym, ale můj chirurg mi říkal ať je zatím neberu, ale třeba by mi to pomohlo..

Tak si teď nevim rady...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Liš: Hojí se ti to tak neboj,to přejde,kapsule poznáš si myslím že kdyby ti ztvrdlo prso a bolelo.Jsi chvílu po opce tak tomu dej čas

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, jsem 3 a pul měsíce po operaci a do ted jsem neměla žádné problémy, až za poslední dva dny mě začala bolest levá bradavka až tak, že se jí pomalu nemůžu ani dotknout. Dva měsíce po operaci se mi vrátila citlivost do obou prsou, a ted na levém prsu nad jizvou ( jizvu mám v rýze) cítím zase necitlivost, nevíte prosím zda to jsou příznaky kapsulace? Nebo mě jěště napadlo, že mam 6 den měsíčku, tak jestli to třeba není tím?

arrow
Neprodává v Bazaru

Kapsule to nebude neboj.Já mám před měsíčkama bolavá a nateklá prsa,zboku jak byly dreny.Už jsem si na to zvykla.Bolí mě prsa na dotek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené