arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit, co byste dělaly na mém místě a jak byste reagovaly.. Dnes jsem byla poprvé u přítele, měla jsem tam zároveň i spát.. Přítel byl dohodnutý se svou mamkou.. Jeho otec ale nakonec přišel do dveří a začal na mě ječet ať už k nim nikdy nechodím, že se nebude muset rozčilovat, že budu jeho názor respektovat (a já přitom ani nepípla..) Stála jsem jako opařená a nebyla schopna slova, jen jsem mu řekla, že se omlouvám, že jsem přišla, klidným, vyrovnaným hlasem.. A teď nevím, jestli jsem si zbytečně nenechala kydat na hlavu, jak třeba příště zareagovat a tak..Nechápala jsem to a přitel taky ne, byl úplně hotovej.. Cítím se strašně..

arrow
profile_image
missulik
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to mi je líto, to je hrozný, já už bych tam nešla....

arrow
profile_image
missulik
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a proč by se měl rozčilovat? dělali jste nepořádek nebo hluk nebo jaky byl problém? a kolik je vám let?

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jeho otec je asi cholerik a vše se řídí podle něho.Tvůj přítel za to nemůže co otec provedl za trapas.A určitě se srovná i jeho otec časem, ale v tobě tento moment zůstane stále.Nakonec nežiješ s jeho otcem, ale s přítelem a můžeš být na sebe i hrdá, že ty jsi přišla jako zvaný host, kterého sice neurvalý otec vypudil, ale zachovala ses i přes jeho jednání slušně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tears: jak třeba příště zareagovat a tak..

No, nevím jak ostatní, ale já bych tam už asi nešla...

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuju vám moc za názory a podporu..

missulik: Taky už mě tam nikdo nejspíš nedostane, já to nechápala, při odchodu jsem mu ještě řekla nashle a on na mě vyjel, že ne nashle, ale s Pánem Bohem.. Prostě děs.. Právě, že hluk jsme vůbec nedělali, dokonce jsme byli podstatnou část návštěvy venku na vycházce.. Je mi 24.

janininka: Já jsem mu říkala, že za to nemůže a že jsem ráda, že není jako on.. Ikdyž vím, že to nepomůže, asi hodně lidí by se na jeho místě cítilo trapně.. Děkuju za názor ohledně reakce.. Myslím, že ho možná nabrnkalo to, že jsem byla tak klidná a to ho vytočilo, že si při odchodu ještě musel ulevit, tak jak si ulevil..

martina: No právě, já už tam asi příště nepáchnu a i kdyby jo, toto nějak nedostanu ze sebe vyventilovat a už tam bude vůči tomu otci blok..

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji janininka: Jeho otec je asi cholerik a vše se řídí podle něho.Tvůj přítel za to nemůže co otec provedl za trapas.A určitě se srovná i jeho otec časem

Taky myslím. Podle mě si reagovala dobře, lepší než se s ním hádat nebo odmlouvat, mohlo by to být ještě horší. On si vztekloun za čas zvykne a když ne, tak se s ním nemusíš stýkat, ale jen s mamčou, třeba u vás nebo někde venku....A ono to "tatínka" taky začne mrzet, že je mimo rodinný kruh a časem třeba i mimo vnoučata atd.

Asi bych tam teď nechodila a zkusila to třeba za rok, jestli se něco změní či ne a s mamkou se stýkala jinde.

Cituji Tears: při odchodu jsem mu ještě řekla nashle a on na mě vyjel, že ne nashle

Cituji Tears: jestli jsem si zbytečně nenechala kydat na hlavu,

Vzhledem k tomu, že je to otec přítele, jsi udělala, jak nejlíp jsi mohla. Určitě bych mu neodporovala nebo se nesnažila nějak hádavě bránit, to bych nechala na příteli, aby se mě zastal. Maximálně, ale to opravdu maximálně! bych mu slušně a klidně řekla, co jsi mu řekla ty, to jsi udělala dobře

Cituji Tears: jen jsem mu řekla, že se omlouvám, že jsem přišla, klidným, vyrovnaným hlasem.

Už tam prostě nechoď, leda by tě otec sám pozval, nebo dal nějak najevo, že jsi vítaná.

Netrap se tím, někteří lidé jsou prostě takoví.

A podělal to otec, ne ty.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tears: Dnes jsem byla poprvé u přítele, měla jsem tam zároveň i spát.. Přítel byl dohodnutý se svou mamkou.. Jeho otec ale nakonec přišel do dveří a začal na mě ječet ať už k nim nikdy nechodím, že se nebude muset rozčilovat, že budu jeho názor respektovat (a já přitom ani nepípla..)

Takže otec neměl být doma? Když byl přítel domluvený s mamkou? Třeba mu otec zakázal Tě vodit k nim a vzal to tak, že jeho rozhodnutí nerespektuješ.
Přítel Tě nešel rodičům představit, když Tě přivedl domů poprvé?

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

A přítel měl před Tebou nějakou holku a bylo to to samý? A co na to ta jeho mamka?
Nějaká jeho ex nebyla tátova oblíbenkyně? že by jako nevydýchal žádnou další?
Jinak udělala jsi moc dobře.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tears: jestli jsem si zbytečně nenechala kydat na hlavu

No v podstatě podle mě, si udělala dobře, že si odešla. Co taky jiného si mohla dělat? Myslím si, že kdyby si se s ním začala hádat, bylo by to drzé.. Když to řeknu takle, je to asi jeho dům/byt případně obou rodičů a ty si v podstatě na to malý pán... Každopádně mě mrzí tvá zkušenost, snad se to trochu zlepší každopádně já bych tam minimálně hodně dlouhou dobu nepáchala a nebo jen v případě, kdy o tom bude přítelův otec vědět a bude s tím souhlasit, když se mu to zřejmě asi nelíbí..

arrow
profile_image
manolla
od 20. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já když jsem přišla poprvé k svému ex,tak vyletěla jeho matka,zavřela mě v chodbě a na něj začla v pokoji řvát,že mu říkala,ať mě k nim nevodí.Vůbec jsem taky nechápala,co se děje...
Za pár dní jsem šla za ním do práce,dělal číšníka a na zahrádce seděla ona i s jeho otcem,že by mě chtěli poznat.
Ovšem s jakou jsem jí poznala poprvé,taková byla celou dobu,nikdy mě neměla ráda,za vše jsem vždy mohla,i za věci o kterých jsem ani nevěděla,že se staly,a jak se o mě bavila... Ikdyž tě jeho otec nezná a byla jsi v jeho domě, jsi dospělá osoba,ke které by měl mít nějaký respekt a ne na tebe řvát.Zachovala jsi se asi nejlíp,jak to šlo,ale být tebou zajímalo by mě,co měl za problém,a asi bych tam už tak hned nešla

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, omlouvám se, že píšu až teď.. S minulou přítelkyní problém neměl, já nevím, co se mohlo stát a co jsem udělala, každopádně když si na to vzpomenu, mrazí mě z toho ještě teď a ještě asi dlouho bude.. Já si myslím, že je takový, že se ani nezajímá, jestli bude vídat jednou potencionální vnoučata.. Jeho mamka byla obeznámená s tím, že přijdeme a měla to prý říct otci, sama příteli řekla, že v tom nevidí problém.. A najednou toto.. Já taky nebudu moct i po čase podívat se mu do očí, vím, to, bude tam pořád ten blok a cítím, že to bude taky tak, že cokoliv zlýho se stane, budu moct za to já.. A taky jsem se cítila strašně trapně a poníženě zároveň a navíc holky, jak jsme byli na té procházce, tak jsme strašně zmokli a já měla u nich věci jen na doma, ty z venku jsem si dala sušit a když měl přijít okamžik seznámení (jeho přišli z práce), došel jeho otec a začal na mě ječet a říkat mi co už jsem vám napsala, prostě mu nebylo blbý vykázat mě z domu, ikdyž jimpřítel předtím říkal, že jsme zmokli a došli jsme promrzlí sušíme věci.. Jemu nebylo blbý vyhnat mě ven a nechat mě jet zpátky domu v těch mokrých studených hadrech.. Děkuju moc za podporu holky.. Jsem moc ráda, že jste mi napsaly a píšete co si o tom myslíte.. Cítim aspoň trošku zadostiučinění, že jsem v ten moment zachovala chladnou hlavu a použila asertivitu..

Tears
Nevíš, co předcházelo, třeba otec řekl matce, že nechce, aby k nim někdo nový chodil, a ona to navzdory tomu povolila, a pak se na Tebe snesl vztek, který vlastně patřil jí.
To ale nemění nic na věci, že je otecko pěkný buran bez vychování, prchlivý a cholerický, a že jste tedy nezačali nejlíp... Jedině tomu dát čas, jak se to vyvrbí, nedá se s tím nic moc dělat. Rozhodně by ale bylo potřeba, aby přítel zjistil, proč se otec tak choval.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tears

no tak za prvé jste plnoletí jste, ne?? Tak nechápu proč se papínek tak čertí. ano je to jejich byt oni jsou tam doma to bych respektovala , ale aby na mě hulákal kdejakej cholerickej děda jak na malý děcko to už by na mě bylo trochu moc...
.
Jinak první dojem který na tebe udělala už se s tebou poveze celou dobu , třeba pokud by byl jednou tvůj tchán svůj postoj k němu už nezměníš .No jo stalo se stalo, , já bych tam už nešla teda.. No jo holt člověk se nezavděčí všem ale máš můj obdiv , žes ani nepípla já bych na něm nenechala nit suchou ikdybych ho viděla poprvé v životě.
Já stále zastávám názor , že ostatní lidé se k tobě chovají vždy tak jak ty jim dovolíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené