Holky tak jsem včera byla na rande a mám šok. Jsem zvyklá na cizince a u nich neexistuje, že by si nechali něco zaplatit. Tak nevím, jestli jsem divná já a tady je to jinak. Ale včera jsem byla s jednim chlapem na druhym rande, pořád mě uhání. První jsem se nenabízela a nechala ho zaplatit kafe a kino. Na druhym jsme byli na svařáku v centru, to jsem zaplatila já, to ještě beru, ale pak jsem si šli sednout na palačinku, přinesli účet, ne velkej, cena 240Kč, on na to dlouho vejral, tak jsem se, jen tak ze slušnosti zeptala, jestli chce přispět a on mi řekl, ať mu dám stovku, že to zaplatí..a ještě chtěl nakonec i ať přispěju ty drobný, přitom, držel v ruce 50Kč a furt tam něco hrabal, že nemá, tak to už jsem mu řekla, ať tam dá tu 50ku a dál jsem to neřešila a myslela si, že je to uplněj blbec a že jsem s nim na rande naposledy. Přitom má peněz dost a ještě ví, že já teď nepracuju. Tohle na mě působí uplně antikoncepčně, takováhle držgrešle. Je v ČR tohle normální?

arrow
profile_image
smutnaholcicka
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle není o ČR,ale o chlapech a normální to není ....a máš pravdu působí to hodně antikoncepčně utíkej dokud můžeš.....když se bude jednat třeba o dovolenou tak ok ale pokud se jendá o účet za 250 on má pěněz dost a nechá tě to zaplatit tak pryyyyyč

Cituji Aghy: Je v ČR tohle normální?

Normální to není.

Cituji Aghy: První jsem se nenabízela a nechala ho zaplatit kafe a kino.

To je normální.

Cituji Aghy: Na druhym jsme byli na svařáku v centru, to jsem zaplatila já, to ještě beru,

Proč jsi to platila?Ty jsi ho zvala na svařák a na rande?

Cituji Aghy: ale pak jsem si šli sednout na palačinku, přinesli účet, ne velkej, cena 240Kč, on na to dlouho vejral, tak jsem se, jen tak ze slušnosti zeptala, jestli chce přispět a on mi řekl, ať mu dám stovku, že to zaplatí..a ještě chtěl nakonec i ať přispěju ty drobný, přitom, držel v ruce 50Kč a furt tam něco hrabal, že nemá, tak to už jsem mu řekla, ať tam dá tu 50ku a dál jsem to neřešila a myslela si, že je to uplněj blbec a že jsem s nim na rande naposledy.

Víckrát by mě takový člověk neviděl.
Ale ona spousta mladých žen a slečen si to dělá sama.....bydlí s přítelem v jeho bytě a nejlépe mu platí půlku nájmu a půlku hypotéky,jídlo napůl a vše poctivě rozdělit....takže chlap má potom pomocníka,který mu hezky usnadňuje šetření.

Cituji Laky: Aghy
Na druhym jsme byli na svařáku v centru, to jsem zaplatila já, to ještě beru,

Proč jsi to platila?Ty jsi ho zvala na svařák a na rande?

já taky nečekala, že mě nechá, já se vždycky, když je to něco malýho sem tam nabídnu a čekám na reakci, ale jako, když by on zaplatil večeři, tak mu klidně koupim panáka...to je max. co ještě skousnu i když taky nerada...

Cituji smutnaholcicka: Tohle není o ČR,ale o chlapech a normální to není

hele, já ti nevim v Itáli tohle udělat chlap, tak ho ta ženská snad zmlátí, tam si to vůbec nedovolej...žešiš, to byl blbec, tak to jsem ale ráda, že tady maj taky platit chlapi

a ještě, já se nenabízela jako normálně, já se zaptala "ty chceš přispět?" a uplně jsem s vyvalenejma očima už jen pozorovala, jak se toho chytil...

Cituji Aghy: v Itáli tohle udělat chlap, tak ho ta ženská snad zmlátí, tam si to vůbec nedovolej...žešiš, to byl blbec, tak to jsem ale ráda, že tady maj taky platit chlapi

No mě říct chlap,abych doplatila účet,tak bych ho doplatila,ale tu ostudu by si "za klobouk nedal" a nikdy by mě už neviděl.

Cituji Laky: No mě říct chlap,abych doplatila účet,tak bych ho doplatila,ale tu ostudu by si "za klobouk nedal" a nikdy by mě už neviděl.

hele mě už taky rozhodně neuvidí...já od včerejška nadávám kudy chodim a chystam se mu to taky "vysvětlit", proč už mě neuvidí
Ty jo, ještě 240Kč, takový levný rande a ještě chce půlku, to mi přišlo, že se uplně zbláznil!

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aghy, zdrhej! Navíc v této fázi by se měl naparovat jako tetřev, když se snaží ohromit samičku - kdyby se s tebou chtěl vyspat a takto se choval, až by dosáhl svého, bylo by to na zabití, ale z určitého pohledu pochopitelné, zato to, co popisuješ, logiku nemá vůbec!

(A to, že on peníze má a ty teď nepracuješ... božee!)

holky díky, já to ze sebe musela něja dostat...
ale pak jsem si řikala, jestli spíš já nemám nějak zkreslený představy, protože znám spoustu holek, co to berou, jako normu, že platí půl účtu! Pak tu maj ty chlapi za něco stát!

arrow
profile_image
smutnaholcicka
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je pravda že si to ženské dělají samy když je v tom podporují ale jak už tady někdo psal hlavně v začátku se má snad snažit a ohromit ale tím že si nechá dát půlku z 250 kč...já ani nevím co mám na to říct normálně bych se tam asi na místě sebrala dala mu všechno hodila to po něm a šla

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po přečtení úvodu jsem chtěla taky napsat, ale není co, Laky to napsala za mně a ještě líp

Cituji Aghy: Je v ČR tohle normální?

Je, bohužel. I v SR . Na ilustraci uvedu, co se mi pritřefilo ještě za mladých časů. Byla jsem s kamarádem - uháněčem (výdělečně činným) , na kofolu v takové obyčejné studentské restauraci. Ty dvě kofoly ještě zaplatil, ovšem gyros k tomu už jsme měli napůl ( finančně i skutečně ) , normálně mi navrhl, že se na něj složíme . No, což, už mi bylo jasné, že z toho nic nebude, ale pojedli jsme, mně půlka porce stačí. Jemu evidentně nestačilo, poněvaž dojedl dřív než já a začal se toužebně dívat do mého talíře a kecat něco o tom, že má ještě hlad. Jsem se zvedla, přisunula mu tu mou nedojezenou porci a víc mne neviděl .
Jenomže co, pak jsem zjistila, že chodí s holkou, která dokonce za něj platí ... Tak říkám, marně budeme nadávat, dokud si ty chlapy nevychováme, nic se nezmění !
EDIT : Tak bych to řekla : dokud s ním nemám společné finance, tak ať pěkně platí on ( s výjimkou, že jej někde pozvu na narozeniny, nebo tak ). Když už společné finance máme, tak to vyjde nastejno. Takže žádné půl na půl.

Cituji dadabus: Jemu evidentně nestačilo, poněvaž dojedl dřív než já a začal se toužebně dívat do mého talíře a kecat něco o tom, že má ještě hlad.


to je jak z nějaký komedie TV NOVA

ty jo, ale je to hustý, takovejhle chlap by mě asi nenechal ani na mateřský....by mě hnal do práce, ať si platim půl nájmu...!

arrow
profile_image
smutnaholcicka
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dadabus
Tomu snad ani nejde věřit )))))))))))

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aghy: ...znám spoustu holek, co to berou, jako normu, že platí půl účtu

Jsem na výšce, přítel taky, oba brigádujeme, takže náročnější akce typu dovolená si platíme každý sám (a i tam si ráda nechám koupit zmrzlinu, pozvat na oběd..), ale společný čas trávíme u nás/u nich doma, a když si jednou za týden někam zajdeme, tak za sebe opravdu s radostí nechám zaplatit jeho - pak se na něj usměju, líbnu na tvář a on má radost
Na druhé straně, jsme spolu několik let, brigády jsou a nejsou, jednou má peníze jeden, pak zase ten druhý, takže když milý dopisoval bakalářku a na brigády neměl čas, nebylo to tak, že bychom dva měsíce seděli doma, zvala jsem jej já - a on potom, sám od sebe, zaplatil ubytování na levnější dovolené.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aghy
co je to zač?? V životě jsem si nic neplatila pokud jsem šla někam s chlapem , neznám to a přijde mi to divné.

A dost mě dojalo jak ti řekl , že chce stovku
takovýho chlapa já bych poslala někam a to přímo na místě a už bych o něj nezavadila ani pohledem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené