Zdravím, mám problém s naší fenou. Máme 3 letou čubu boxera a moc by jsme ji chtěli dopřát štěnata, problém ale je, že by se nechala pouze od jednoho psa, který bohužel nemůže, jelikož byl na operaci s varlaty ( měl zarostlá varlata v břiše ), takže bohužel s ním mít štěňata nemůže a na ostatní psy je ošklivá. Přemýšlím o inzerátu, že bych ji hodila na internet , jestli by měl někdo zájem v Ústí nad Labem o štěňata s naší čubou, ale nevím jak to chodí mám poprvé v životě čubua zase na ní nechci pustit psa přijde mi to nasilné a vím že tamtoho psa opravdu miluje.

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na sun23: Je s PP?

Reaguji na Balthazarka: Ne, není .

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na sun23: V tom případě prosím nenakrývej!

Reaguji na Balthazarka: A z jakého důvodu? Protože nemá pp?

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na sun23: Ano, protože není vyšetřená na dědičné vady, protože ani pes, který ji nakryje, na ně nebude vyšetřen. Útulky jsou přeplněné a bezpapoši v nich velmi často končí. Uvědom si, že velké plemeno může mít i 10 štěňat. Udáš je všechny dobrým majitelům? V dnešní době mají renomované CHS s udáním problémy, ne tak bezpapírové velké plemeno. Nehledě na to, kolik stojí výdaje na odchov. Zbytečně si komplikuješ život a bude z toho spíš špatný užitek.
Fena, která nemá štěňata nijak citově nestrádá. To, že "jí je chceš dopřát" je jen tvá myšlenka, ji to nijak neobohatí.

Reaguji na Balthazarka: také by mě zajímalo ? :/

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sun23: Máme 3 letou čubu boxera a moc by jsme ji chtěli dopřát štěnata,

Máš ta štěňata komu dát?O velké psy není moc zájem a je zbytečné dělat štěňata bez PP jen proto,že ti připadá hezké nechat fenu jednou nakrýt

Reaguji na Balthazarka: v něčem s tebou souhlasím, ale vem si to´, že je to vůči bez pp psům docela utiskované. Co se týče peňez, tak ty mě netrápí. Samozřejmě, že člověk přemýšlí komu dá štěňata a že je nechce dát jen tak někomu, nejde mi o to vydělat si peníze a samozřejmě je to na naší feně jesli bude chtít dát jinému psovi já jí nutit nebudu a držet jí určitě nebudu aby ji obskčil ale nemyslím si, že je nesprávné aby fena neměla štěňata jen kvůli tomu, že nemá pp, na světě je spousta negativních věcí, ale i spousta pozitivních, samozřejmě bych o ní měla strach, ale ne vžycky to musí dopadnout špatně.

A štěně s PP by snad měla komu dát? V tomdle nevidím rozdíl PP a bez PP. Já osobně bych si radši pořídila psa bez PP než s ním. Rozdíl v nich vidím jen v papírech a ceně.

Reaguji na Tiakia: Reaguji na Tiakia: ,, mě připadá hezké ,, to nevim takhle sem to nenapsla a zajemce bychom měli akorát nemáme psa , ale ono z toho stejně asi nic moc nebude, protože jak jsem psala v úvodu tak ona se nenecha takže v klidu holky

Reaguji na Michaelle: Přesně můj názor

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na sun23: Bohužel to vyzní trochu hnusně, ale co tvá fena může nabídnout tak vyjímečného, co by mohla šířit dál? O vynikajícím zdraví jejím a jejích předků asi mluvit nemůžeme, co povaha? Fenka je skvělá? A co její rodiče, prarodiče? Víš, jestli nebyli agresivní, bázliví? Povaha i zdraví se totiž dědí i o hodně kolen zpět, což u bezPP jaksi neuhlídáš.

Cituji sun23: aby fena neměla štěňata

Proč by je teda měla mít?

Cituji Michaelle: Rozdíl v nich vidím jen v papírech a ceně.

+ rozdíl v jistotě, že předkové mého zvířete byli vyšetření a zbonitovaní, čili jsou standardem daného plemene, které si pořizuji. Že ze štěňátka boxera bude vzhledově i povahově opravdu boxer, ne nic jiného. Navíc ceny PP a bezPP se dneska velmi přibližují.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michaelle: štěně s PP by snad měla komu dát?

K čemu množit psy bez PP v této velikosti,když jsou chovné stanice a i ty mají kolikrát problém udat štěňata velkých psů.Tak to bylo myšleno.

Cituji Michaelle: Já osobně bych si radši pořídila psa bez PP než s ním. Rozdíl v nich vidím jen v papírech a ceně.

U takhle velkých psů je to docela risk zdraví,povaha a tak.Já bych se velkého psa typu "mix" docela bála.

Reaguji na Balthazarka: Holka ty máš dost ty si prostě myslíš, že pes co má PP je daleko lepší než bez PP, nebuď prosím namyšlená. Víš ne každej nemá peníze na to mít psa s PP a hlavně nezáleží na tom jesli pes má PP nebo ne, každej pes je skvělej aspoň pro mě. I kdyby měl nejvíc vopelichanej ocas a všude blechy tak pro mě bude skvělej. A tvů nazor mě od teto chvíle nezajímá, tímhle co jsi právě teď napsala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené