arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, já mám hororové sny jen občas - a vypozorovala jsem, že se mi to stává vždycky, když mám doma vedro - resp. v ložnici víc než 22 stupňů (záleží, jak je kdo zvyklý). Když z nějakého důvodu mám doma takovouhle saunu, třeba potřebuju mít zapnuté topení, abych si něco do rána urgentně usušila, tak mám téměř jistotu, že budu mít parádní noční můry.

K děsivým snům obecně - stávalo se mi to zhruba ve 13-15ti letech. Bude to znít asi divně, ale naučila jsem se v tom snu "přemýšlet" - prostě jsem byla tak hotová z toho, že se mi bude zas zdát něco příšernýho a probudím se se srdcem skákajícím ke stropu, že jsem si jednou před spaním opakovala, že když to bude sen, tak to poznám a řeknu si to. A ono to fungovalo snad napoprvé - zůstalo mi to v hlavě, takže ve snu jsem v nějaké děsivé situaci byla schopná přemýšlet, jestli je to pravda, nebo ne. Potom to vygradovalo do té podoby, že jsem měla stále "dokonalejší" sny, kdy jsem v podstatě v tom snu pátrala po věcech, které by mi řekly, že se mi to jen zdá. Pamatuju si třeba, že jsem to jednou odhalila díky klice na dveřích, která byla ve snu na druhé straně, než ji doma máme - a bylo to pořád těžší, protože mé sny byly čím dál propracovanější. Ale zafungovalo to u mě perfektně, protože jakýkoliv děsivý sen se brzy stočil k "pátrací akci" a když jsem si ve snu řekla "to je jenom sen" tak se mi buď zdálo něco hezčího, nebo jsem se v klidu probudila. Pak to odeznělo úplně. Myslím, že naše psychika je v tomhle srandovní. Čím víc se bojíme, že budeme mít noční můry, tím je jasnější, že je mít budeme. Tak zkuste nacvičit to, co jsem dělala já. Tím, že budete mít v myšlenkách "velký úkol" odhalit sen, by to fakt mohlo pomoct.

arrow
profile_image
jezika
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na RomanKaS:
to zní skoro jako z filmu Počátek, jak si ty sny ovládáš)
Ale je fakt, že jak jedu ve snu výtahem, tak je to taky dost psycho, jede hrozně rychle, nebo zase padá, tak radši chodím po schodech, vždycky si na to ve snu vzpomenu, a tím výtahem radši nejedu.
Reaguji na Marcilia:
je fakt že usínám na levém boku, tak zkusím na pravém a uvidíme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené