arrow
profile_image
crazy00angel
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímám se o psychologii a vše kolem ní...můj největší sen je stát se jednou psycholožkou a strašně mě baví a zajímá číst si různé knížky a nebo časopisy, které se touto tématikou zabývají..u nás jsou takové časopisy dva a nepatří mezi nejlevnější psychologie dnes (49,-) moje psychologie (69,-) oba si každý měsíc kupovat nemůžu ale tím vzniká dilema, který si tedy koupit? Dostala jsem se do styku už s oběma a musím říct že oba mě něčí zaujali...jeden je levnější, druhý má zase více stran...jak jste na tom vy? Jakému dáváte přednost?

Hele a nebylo by lepší si zaplatit kartičku do knihovny a tam si je číst? Nebo i půjčovat, pokud to knihovna umožňuje...jako studentka, budeš mít levný poplatek a budeš mít tak oboje.

Jinak si nemyslím, že by ty časopisy byly nějak odborné....spíš bych se porozhlídla po něčem více odbornějším, pokud to chceš studovat.

Taky si nemyslím, že jsou tyto časopisy nějak odborné. Při jejich čtení jsem měla pocit, že jsem všechno četla už někde jinde.
Takže pokud to myslíš vážně, tak radši knihovna a knížky, různé učebnice.

arrow
profile_image
Shiba
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že ani jeden z nich není dost odborný a psychologové je příliš neuznávají. Podle mě je Moje psychologie na tom s odborností trochu ještě hůř než Psychologie dnes. Jde o spíše populární časopisy, takže souhlasím, že pokud chceš studovat psychologii, je lepší se sousředit na opravdu odborné publikace.

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

suhlasím s vyššie pisanimi odkazmi alebo chod do knižnice a tam si to prečitaj ale len na orientáciu
inak dnes najdeš v obchode s odbornou literaturou velmi vela dobrych knih a učrbnic a až nastupiš na VS tam sa môžeš orientovať ktorý smer si vyberieš a dostaneš sylaby s odporúčanými knihami podla daneho profesora čo ta bude učiť

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené