arrow
profile_image
ewvita
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mám týden po prodlužku keratinem a teď jsem zjistila, že mám v hlavě na některých místech u spojů malinkaté puchýřky. Tři dny po prodloužení mě celá hlava bolela..nemohla jsem na tom spát, teď už je to ok, ale svědí mě to.. Je možnost, že by ty puchýřky způsobily kleště? Či nějaká alergie na keratin? Stalo se to někomu?

arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj , spát jsme taky nemohla tak dva dny , ale to je jen zátěž umělých vlásku , na svalové kořínky . Ale nesvědila mě a ani žádné puchýřky . Od kleštiček to podle mě není , protože by si na nandávání cítila vyloženě pálení pokožky , ale docela se obávám jeslti nemáš opravdu alergii protože určitě alergie je opravdu možná a i se vyznačuje rudýma puchýřky v hlavě a svědění pokožky . Jeslti tě bude hlava svědit nadále a puchýřky neustoupí , boužel asi bude nejlépe raději keratin sundat , za tohle ti to nestojí a muže se to zhoršovat .

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Od kleštiček to nebude, spíš to vypadá na alergii na keratin Mně třeba neuvěřitelně kousala hlava, když jsem měla vlasové pásky - mohla jsem se udrbat - nejspíš alergie na to lepidlo.

Já měla to samé po nasazení a to snad měsíc. Pokožka hlavy mě svrběla a měla jsem hlavu plnou červených pupínků. Šlo to až do stroupků. Po čase to samo ustalo.

arrow
profile_image
ewvita
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji holky za reakce.. no a potom, že není možná alergie na keratin.. :) .. Každý straší s ringama a hle?! ... S ringama jsem třeba problém vůbec neměla.. ale keratin jsem si chtěla vyzkoušet. Nechám to ještě týden, jak mi radila kadeřnice a pak uvidíme.. nerada bych měla plešky..

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já osobně si nenechávám dávat keratin až tak utahovat k hlavě aby mě dva dny bolela hlava, volím raději volnější nandání, pokud máš citlivou pokožku tak pozor na to, takové nandání ti může poškodit kořínky, to svědění a pupínky bude alergie nebo přecitlivějlost na ty keratinove spoje.

Děvčata drahá, normální to určitě neni.To je mizerně odvedená práce,nic jineho.Omlouvam se za razantně,ale to je ublížení na vašem zdraví. Puchýře vznikají v případě,kdy je použito nadměrné množství vlasů tzn.na vašem malém praminku vlasy je přidělaly neúměrně velký a těžký pramen,který zpusobi traumatickou trakcni alopecii čili vytržení vašich vlastních vlasů,které než úplně vypadnou, tak právě svedi okolí pokožky a objeví se právě tyto puchyrky.Neni to ani o metodě ani o alergii, je to o neprofesionalite a nevědomosti. Lidská pokožka a vlas mají jednoduše své vlastnosti a funkce a není umění vám na hlavu naveset kvanta vlasů,jde o to prodloužit vlasy zdravě slušivý a bez újmy na zdraví pokožky a vlasů světe bohužel běhá spousta fuseru a tim pádem i zoufalých děvčat s vytrhanymi a poškozenými vlasy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené