arrow
profile_image
cattaro106
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost s zapůjčením vozu v USA? Konkrétně se mi jedná o příplatek za řidiče mladší 25let. 42 dolarů denně (bez daně) je poprava.

Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vrátili jsme se z USA před měsícem, auto jsme půjčené měli. Oba jsme tedy starší věku 25let takže tento problém jsme neměli.Nicméně pokud budete řídit dva řidiči a jeden je mladší uváděného věku, je potřeba uhradit poplatek. Už jen z toho důvodu,že po vás obou mohou chtít v půjčovně oba pasy,ze kterých zjistí váš reálný věk takže poplatek vám strhnou tak jako tak - budou mít číslo vaší karty takže to bude snadné. Nevím u jaké společnosti si chcete půjčit auto, my měli Alamo a byli jsme spokojení. Možná se zkus podívat zda u různých společností nemají věk na zapůjčení auta jiný nebo třeba nižší poplatek.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem sjela pár půjčoven a všude to je stejné- pokud je řidiči pod 25let, jsou tam velké příplatky za půjčení. Pokud chcete ušetřit, bude potom muset řídit jen jeden a to ten,kterému je víc než 25let. Pokud to není možné, tak potom budete muset zaplatit ten poplatek za řidiče mladšího 25let.

arrow
profile_image
tinakita mojeid
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Čauves, my jsme si s kamarádkama v létě půjčovaly auto ve státech na měsíc a v době půjčení nám dvěma ze třech bylo 24 let. Poplatku za mladé řidiče se bohužel nevyhneš, takže nakonec to vyjde na pěknej balík. Nás to teda na měsíc stálo asi 38tis myslím, ale měly jsme v tom ještě příplatek za jednosměrnou cestu, tři řidiče a všechna ta možná pojištění a tak. Řešily jsme to až když jsme byly ve státech a nakonec to dopadlo tak, že nám to zajistila kamarádky mamka, která to domluvila přes maily s nějakou českou pobočkou rentalcars.com... Paní nám udělala nějaký balíček pro mladé řidiče a po různých průzkumech nás to vyšlo teda nejlacinějc, a měly jsme hodně velký auto. Ty rentalcars fungujou tak, že ti to vybere nejlacinější nabídku a pak se teprve myslím ukáže, co to je za rental (my třeba měly National).
Pokud by tě napadlo to přečůrat tak, že nahlásíte jen jednoho řidiče staršího 25 let a řídit budou i ostatní, tak bacha - když se něco stane při řízení neohlášeného řidiče, tak jste nepojištění. Jinak bych určitě doporučila uzavřít všechna možná pojištění vč. roadside assistance, třeba nám se stalo, že jsme na dálnici píchly A taky klasické zdravotní pojištění, které si uzavřeš v ČR, tak to neplatí při autonehodě, takže je dobré si uzavřít v autopůjčovně taky nepojištěného řidiče...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené