arrow
profile_image
Hannia
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte,

zajímalo by mě, kde všude jste v Brně sháněly šaty na svatbu a jak jste byly s kterým salonem spokojené (cena, přistup, rady...) Doporučily byste nějaký konkrétní?

Také by mě zajímalo, jak dlouho před svatbou jste se po šatech divaly a kdy jste je nakonec sehnaly? (zda dva měsice, půl roku..) Zda je lepší shánět se po šatech už hodně dopředu, nebo se to dá zvládnout i za kratší dobu (třeba měsíc)?

Předem Vám děkuji za všechny cenné rady a informace!

Termín na úřadu a v restauraci jsme domluvili asi půl roku dopředu, zbytek jsem dojednávala cca 3 měsíce před svatbou.

arrow
profile_image
raketka
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

šaty jsem sháněla 1/2 roku dopředu, protože pak se může stát, že je spousta modelů zamluvených. Ve všech půjčovnách se ptají na kdy máte naplánovanou svatbu a nabízejí modely, které jsou volné. Byla jsem ve cca 4 salonech, ale měla jsem jinou představu než oni nabídku(chtěla jsem barevné nenadýchané netradiční šaty), takže jsem si nakonec šaty kupovala v salonu Musilka v Brně- vyšly mě stejně jako bych dala za půjčení cca 5tis. , manžel si oblek také kupoval(u Maxima), nosí ho dodnes.
Neočekávejte žádné velké rady, nejlépe vzít s sebou někoho kdo střízlivě posoudí. Záleží jen na nevěstě co se jí líbí a jakou má představu o svém svatebním dni.
Hodně nevěst chodí do salonu myslím Orfea- v brně Kr. Poli- je to kousek od Semilassa, nejlépe sednout k netu a najít a zkoušet a zkoušet !-) existují stránky pro budoucí nevěsty www.beremese.cz, kde najdete spoustu užitečných rad a postřehů.

arrow
profile_image
Kirsti
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nevím jak se ten salon jmenuje ale na Malináku jak jezdí dvojka z nádraží směrem na cejl tak je tam salon, kde mají vždycky ve výloze ty nejkrásnější šaty snad. Jestli se někdy budu vdávat tak půjdu vybírat tam!

arrow
profile_image
joya
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme vybíraly loni touhle dobou (svatba byla v říjnu), byly jsme ve 3 salonech - Ano, Paloma, El. Do salonu El na Hybešce se musí předem objednávat, šaty jsou tam nejdražší, většinou kolem 10 000 ale odpovídá to tomu - příjemné prostředí v salonu, šaty v perfektním stavu a nádherné (Maggie Sottero). Salon Ano na Masaryčce patří k těm levnějším, šaty v cenovém rozmezí většinou 5000-8000, ale nevím no, dají se vybrat i hezké to určitě, ale zkoušely jsme asi 3 a na každých byla nějaká vada - buď lehce poškozené nebo zašedlé. Nakonec jsme šaty vybraly v Palomě taky na Masaryčce, dobrý výběr, šaty v perfektním stavu a příjemné ceny cca kolem 8000 většinou (ale byla tam s námi slečna, která si vybrala šaty, které vůbec nevypadaly špatně a byly jen za 4000). Ve všech 3 salonech se mohlo fotit. Rozhodně doporučuju kouknout se do Palomy, na to že je to přímo v centru Brna, tak myslím, že umí mile překvapit

Šaty jsem měla půjčené ze salonu Evanie (tehdy v OD na Orlí, teď jsou tuším někde o kousek dál). Byla jsem maximálně spokojená a nadšená přístupem a ochotou. Cena pokud se dobře pamatuju (před 5lety) byla za půjčení na 4dny - šaty včetně doplňků cca 6500,-

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené