arrow
profile_image
Melusha
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

mám fixní keramická rovnátka už 2 měsíce a přemýšlím nad tím, že odjedu na půl roku do zahraničí. Vyřizování má trvat 1-3 měsíce, takže dejme tomu, že bych vyjela, až je budu mít 3-5 měsíců. Domů se počítám dostanu maximálně dvakrát. Nechám si místo gumiček dát kovový drátek, vím, že moje otrodontistka takovou možnost nabízí a drátek rovná prý zuby i líp. Ještě jsem s ní nic neprobírala, ale kdysi jsme se o tom trochu bavily a vím, že by mi rovnátka nejspíš nechala.
Myslíte, že je to velký problém, kdyby mi potom rovnátka přitáhla buďto jednou za 3 měsíce, nebo až jednou za půl roku? Nevím totiž, pro co se teď rozhodnout. A bylo by mi líto kvůli rovnátkům nevyužít příležitost. Řešil někdo něco podobného? Díky.

arrow
profile_image
žirawka
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Melusha: Myslíte, že je to velký problém, kdyby mi potom rovnátka přitáhla buďto jednou za 3 měsíce, nebo až jednou za půl roku?

Myslím si, že by to tak velký problém nebyl ty 3 měsíce. Mě je vždy utahovala za 2 měsíce... no, těžko říct ta doba utahování...podle mě by to nevadilo ani půl roku, jen že si nošení rovnátek prodloužíš...

Žádný problém to není. Jen musíš počítat s tím, že se nebudou po tu dobu zuby rovnat a protáhne se tím léčba.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené