Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, po jaké době začne působit kombinovaná hormonální antikoncepce. Antikoncepci užívám již půl roku, ale teprve nedávno jsem měla první pohlavní sex bez současného užití kondomu. Sex jsem měla 2. den po začátku užívání dalšího plata. Předchozí měsíc jsem žádný prášek nevynechala, nicméně jsem jednou zvracela a občas je nebrala v danou dobu. Působí antikoncepce již od prvního dne užívání dalšího platíčka? Děkuji za odpověď.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V letáku máš jasně napsaný, že působí i v 7denní pauze, tak nevím, na co se ptáš. To, jestli jsi nějakou vyzvracela, nebo nebrala ve správnou dobu to může samozřejmě ovlivnit, ale to ti neřekne ani věštkyně, raději se pár dní chraň i jinak

Hormonální antikoncepce působí v podstatě od začátku užívání,nemusíš se bát,bereš už jí dlouho takže jsi chráněná

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SofieNom: Čti příbalový leták! S takovou informovaností bys radějí žádný sex ještě neměla mít. Antikoncepce tě samozřejmě chrání, jak si myslíš, že by jinak souložily další ženské, které antinu užívají?

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na SofieNom:

Zkus si udělat test... nic jiného ti momentálně neporadím.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SofieNom: Působí antikoncepce již od prvního dne užívání dalšího platíčka? Děkuji za odpověď.

Což takhle zajít si pro odpověď do příbalového letáku, četla jsi ho vůbec?

Reaguji na Moňas: Reaguji na Michaela18: Reaguji na Lady Flame:
Užívám LOGEST a chci vás ujistit v tom, že příbalový leták jsem četla několikrát a NIC o tom, že pilulky působí i během 7 denní pauzy tam NENÍ a ani žádná jiná informace, která je obsažena v letáku, mi nezodpoví moji otázku.
Reaguji na gulenka: děkuji : )

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SofieNom: Užívám LOGEST a chci vás ujistit v tom, že příbalový leták jsem četla několikrát a NIC o tom, že pilulky působí i během 7 denní pauzy tam NENÍ a ani žádná jiná informace, která je obsažena v letáku, mi nezodpoví moji otázku.

To je náhoda, zrovna logest jsem brala několik let a věř, že to tam je Jinak jsi se na to mohla zeptat svého gynekologa.

Btw, z příbalového letáku Logestu:
Logest začněte užívat první den cyklu, to znamená první den menstruačního krvácení. Užijte tabletu označenou příslušným dnem v týdnu. Například začne-li krvácení v pátek, užijete tabletu označenou zkratkou pro pátek. Dále pokračujte dalšími dny ve správném pořadí. Takto Logest účinkuje okamžitě a není třeba používat žádnou další antikoncepční metodu.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na SofieNom: Ale houby, je to tam. A pokud to tam nemáš, můžeš mi teda opsat, co se v tom letáku píše? Je tedy k ničemu a budu o tom informovat výrobce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené