• zobrazeno 2484
 • likes 3
 • mám zájem 1
Datum vložení: 20.1.2014   Naposled upraveno: 12.2.2014 

R&B krém na vlasy Lush

Velikost
cca 65ml
Stav
Použité
cena včetně dopravy
320
původně 350 Kč

Akce 

  ověřený prodejce
  100 %     pozitivní hodnocení 11    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám kúru / krém na vlasy značky Lush. Je chvíli používaný, ale příliš mi na moje vlasy nesednul. Zbývá přibližně 65ml z původních 90ml (nedokážu odhadnout, nebyl úplně plný po víčko ani jako nový).Krásně tropicky voní a vůni zanechává dlouhou dobu ve vlasech, má příjemnou konzistenci, nemastí vlasy. Použití nejlépe na konečky, stačí ho opravdu malinko - takže vydrží neskutečně dlouho. Je škoda, aby mi ležel doma nevyužitý, na ceně možno dohodnout. PC 500,-
  Oficiální info o R&B:
  Rovnováha & Blaženost pro vaše vlasy.

  Pokud si vlasy žehlíte, fénujete, barvíte a odbarvujete, kulmujete či máte trvalou, potřebujete R & B vlasový krém. Pokud jsou vaše vlasy rozlétané, špatně upravitelné, suché, poškozené, nebo jim jen chcete dopřát extra péči a ochranu, potřebujete R & B. A pokud chcete lesklé, hladké vlasy provoněné pomerančovými květy, potřebujete R & B! Tropická másla a vosk candelilla pomohou hydratovat a dostat pod kontrolu všechny typy vlasů, zatímco tišící ovesné mléko zklidní vlasovou pokožku.

  Jak použít: malé množství krému nejprve promněte v prstech, potom vetřete do vlasů (vlhkých či suchých) po umytí, ale i kdykoli jindy.

  URL - info + recenze

  Podobné nabídky