arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, dnes jsem byla na pohovoru na pozici asistentky manažera prodejny s luxusní keramikou. Nástupní plat, po zaučení, je 19000 čistého, s možností růstu(pokud je člověk šikovný, tak může mít za 3 roky až 40000). Kámen úrazu je, že se tam jede od pondělí do soboty 9-19, neděle a jeden den v týdnu je volný. Do práce bych to měla hodinu. Šly byste do toho? Na druhou stranu jsem nekvalifikovaná, tudíž je to velká příležitost. Co vy na to?

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych do toho určitě šla. Skončit můžeš vždycky (když se ti to nebude vyhovovat). Navíc mi to nepřijde jako nijak šílená pracovní doba, když to srovnám třeba se svými rodiči, kteří pracují někdy ještě dýl, než bys měla ty.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych do toho šla. Na soukromý sektor je to standartní pracovní doba, málokdo je v práci přesně 8,5 hod, u soukromníků na vyšších postech mnohem více. Navíc v současné době, když se práce shání hodně blbě.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já osobně bych do toho nešla podle mě dvanáct hodin denně i s cestou šest dní v týdnu je fakt hodně... ale zas pokud si nemůžeš vybírat... zkusit to můžeš

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivónie: Já bych do toho určitě šla. Skončit můžeš vždycky

Přesně to si taky myslím.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně tedy 19.000 čistého za nadstandardní pracovní dobu nepřijde jako velká výhra. Taky si nejsem jistá, zda se asistentka za 3 roky může vypracovat na více než dvojnásobný plat. Navíc asistentka manažera prodejny, no nevím, nezní to trochu jako že budeš asistovat i v jiných oblastech? Já bych do toho nešla.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jdi do toho. Pokud zjistíš, že to nezvládáš, tak prostě skončíš...každá zkušenost se hodí, třeba tam získáš kontakty na jiné zaměstnavatele...

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Nešla.

já bych to vzala,skončit mužeš kdykoliv... řekla bych to tak ..nahrab si a pak mužeš dělat třebe mín placenou praci

V současné situaci ano, šla. A brala bych to prostě jako něco na vydělání si pěkných peněz, s tím, že by to teda asi nebylo na dlouho no..tak těch 5, 6 měsíců...no podle toho jak by mě to bavilo a jestli bych to zvádala. Taky bych to brala jako dobrou zkušenost, jelikož já ještě v podstatě pořádně nepracovala. Nicméně souhlasím, vypadá to dost ... no v dnešní době moc růžově no...

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No ta práce je mi trochu podezřelá.. je to ze známosti? 20 000,-Kč čistého ( i když s hroznou pracovní dobou) je slušný plat, to máš až ke 30 000 Kč hrubého.. za ty peníze můžou mít VELMI kvalifikovanou sílu, ( obzvlášť v dnešní době) tak proč to nabízet nekvalifikované ( bez urážky) .. aby si z tebe neudělali "bílého koně" ( manko atak.) Taky je mi divné že za 3 roky by jsi mohla mít i 40 000,-Kč?
Kam by tak mohla výše postupovat asistentka ( nebo prodavačka - asistenka mangera prodejny?), aby takový plat dostala? Buď by jsi byla šéfova favoritka ( nic ve zlém) nebo já nevím,.. no nezdá se mi to..

Cituji Ivónie: Skončit můžeš vždycky


Navíc jak píšeš nejsi kvalifikovaná, bylo by zbytečné to promarnit... a co si budeme povídat... všechno dnes stojí na penězích nic není zadarmo
Spousta lidí by po tvém místu hned skočili...

Ale jde spíše o to, jestli tě to bude bavit... příjde mi to důležitější než čas tam strávený

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Žádná závratná částka to zrovna není, na druhou stranu ani pracovní doba mi nepřijde nijak extra dlouhá, v dnešní době celkem normální, zdá se mi. Ale zkusit to můžeš Určitě budeš mít zkušební dobu ne?

Cituji Markvitka: Žádná závratná částka to zrovna není

Mě to právě přijde velmi dobře ohodnoceno....20 000 čistého jako nástupní plat asistentky pro člověka bez kvalifikace? No, ale já jsem holt z chudého kraje no

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi je to zajímavá příležitost, ale pracovat šest dnů v týdnu celý den až do večera, vracet se domů ve 20h mi nepřijde jako život. Třeba krátký-dlouhý týden ok, ale tohle mi za 19tis přijde dost náročné.

Samozřejmě tě při pohovoru motivují budoucím platem, ale ruku na srdce, to ti ted může být jedno.

Určitě bych si řekla o více peněz, nebo upravení pracovní doby. Přece tam nebudeš jediná, ne?Jak by jsi řešila vztah, rodinu, lékaře atd.?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené