Ahoj, prosím o zkušenosti s radiofrekvencí pro zpevnění pokožky těla - ochablá a povislá kůže, celulitida. Prý je toto jediná fungující metoda na výše zmíněné problémy.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dělala sem ve studiu, kde se tahle metoda dělala. Vedoucí mě i klienty furt nadšeně krmila tim jak je to jediná zaručená cesta jak vytvarovat postavu, hlavně že po první aplikaci se ti okamžitě vypne kůže a ztratíš v pase tak dva centimetry... viděla sem ty lidi jak vypadali když tam šli a když odcházeli, když chodili víckrát, jak mi tam nechávali ty přehnaný peníze a vypadali furt stejně, sami říkali že dou třeba po třetí a neviděj žádnej výsledek..
takže nevim... vim jak to probíhá, vim co to má údajně mít za výsledek, ale sama bych do toho ty prachy nevrážela...

to Nicadezuria Jaký to byl typ přístroje a kde to bylo (v Praze?)? Jeden plast.chirurg mi řekl (přestože on tuto službu sám nenabízí), že to je jediný způsob, co lze pro ochablou kůži udělat.

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já jsem chodila vloni na jaře na přístroj Tripollar regen či tak nějak. Šlo mi i o shození tuků na zadních stehnech a zadečku, plus celulitida. Byla jsem celkem asi osmkrát, pak už jsem neměla finance. Při tom jsem třikrát týdně dělala kardio v posilce, nejedla tuky a omezila kafe. Fakt se to o dost zlepšilo, ale moje představa, že budu mít prostě hladké nohy, ta se nesplnila. Pořád tam je povolená kůže a hrbolky, i když je to lepší. Ze začátku mi to přišlo, že ty výsledky byly rychle vidět, ty první 4 ošetření, pak už skoro ne. Měla jsem pocit, že by to chtělo daleko vyšší teplotu, aby se rozpustily i ty hlubší vrstvy, ale kosmetička říkala, že to je tak vypočítané od lékařů a vyšší teplota se nedoporučuje.

to Izabella: Můžeš prosím napsat, kde přímo jsi byla? Díky.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Izabella: Tripollar regen

Tripollar regen.

Mají ho ve studiu na Praze 2, přesně tam kde jsem dělala.

Tak to mě fakt překvapuje, že zrovna Tripollar je neúčinný, pokud jsem slyšela chválu, tak jedině a rozhodně na něj. Prý dělá dobré radiofrekvence i salon/studio Ilona....ale nevím, jaký má přístroj.

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem na radiofrekvenci za účelem zlepšení kvality pokožky, hlavně odstranění celulitidy. Po ošetření jsem měla velmi jemnou pokožku, ale to bylo vše. Žádná další změna se nekonala. Takže to jsou jen vyhozené peníze.

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na edita777: Ahoj, promiň že odepisuji až teď Jsem mimopražská, takže Hradec Králové. Já jsem tím rozhodně nechtěla říct, že je neúčinný ! Určitě co se týče objemu na zadečku a zadní straně stehen, šlo to dolů. Všimli si kamarádi, kterým jsem to neřekla. Takže dá se říct objektivní hodnocení. Jestli budu mít volné peníze na to, chtěla bych na jaře zopakovat. Ale s tou celuškou to úplně tak nezatočilo, jak jsem si představovala. Člověk by asi chtěl za ty peníze 100% výsledek, ale i tak jsem se poprvé v létě nestyděla stát k někomu zády v plavkách

to Izabella: A bylo to též Tripollar?

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Odpovídala jsem v sz a ano, byl to Tripollar.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené