arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, má s tím některá osobní zkušenost? Mám nepravidelnou arytmii a prášky moc nezabírají, takže mě pravděpodobně čeká radiofrekvenční ablace. Doktor mi řekl, že to nebolí, ale stejně. Něco jsem si o tom přečetla a docela se bojím
Moc děkuji za vaše příspěvky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já sem na tomto zákroku byla a nic příjemnýho to opravdu nebylo ...2 hodiny sem ležela při plným vědomí na sále, kupa doktorů samozřejmě ...no a princip byl v tom, že na začátku mi zavedli do třísla "trubičku" a vedli ji až k srdci. Tam potom zkoušeli co děla srdíčko při tý aritmii - "elektrodama" (nvm, jak to všechno popsat, tak se omlouvám) spouštěli aritmii a zase dávali do normálu snad stokrát...pak mi nebylo zrovna ok, ptž jak tlačili na to srdce, tak sem cítila šílenej tlak na srdci - museli mi dát něco proti bolesti. Po 1,5 hodině se mě začalo chtít na záchod, no a já se prostě v sedě nevyčuram...tak následovala nevyhnutelné Na konci mě řekli, že mám zvláštní druh aritmie, co jen tak někdo nemá a vezli mě na pokoj s tím, že budu muset postoupit ještě jeden zákrok, kde to srdce uvidí v 3D. Na tom pokoji sem se nesměla hýbat několik hodin, takže si umíte představit, jak mě boleli záda - takže o5 další injekce na bolest... Druhý den sem šla domů, naštěstí sem neměla žádné komplikace.

Doufám, že moje zkušenost nevyzněla moc hororově. Není to tak strašný - jen nepříjemný
Přeju Ti, ať tě ta aritmie přejde, já sem pořad na těch práškách

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě dodám, že sem tam byla mezi samejma důchodcema a já, ve svých 20 letech, sem jim tam připadala jako exot (jako tak mladá a co tam dělám )

arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na andilegh: noooo, teda nic moc. Nějak podobně to bylo popsané v článku na netu.
Takže pokud něco nezjistí, tak ti dávají pořád dokola impulzy do srdce, to mohlo trvat i dvě hodiny, pokud by se ti nechtělo na záchod?
A můžu se ještě zeptat na prášky, které ted bereš a máš nějaké zákazy ohledně potravin, pití, ponocování atd. Docela mě to zajíma.
A zákrok ti tedy nepomohl, že ted bereš prášky. V tom článku bylo uvedené, že po zákroku by měl byt člověk zcela zdravý.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no oni po tom co me dali cevku, tak pokracovali, tu ti daj tak či tak, jestli se nevyčuráš v sedě Pak se dobu radili, co že to vlastně mám, když ne tu aritmii klasickou, co si mysleli. Jinak po tom zákroku bys neměla už brát prášky, jen já zase musím mít něco extra, takže u mě ten po pobyt byl nanic ... A kvůli těm práškům žádný omezení nemám, jen se cítím pořád taková unavená ..Do jaký bys měla jít nemocnice? Ja
byla v HK

arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem z Brna a nemocnice U svaté Anny.
Moc ti děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Není vůbec zač...třeba ještě někdo se ozve a napíše svoji zkušenost

arrow
profile_image
Radarka
od 21. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj.na ablaci srdce jsem byla už 2krát.po prvé mi to vydrželo rok a pak se mi arytmie znova vrátila.ted jsem týden po druhé ablaci a doufám,že se mi arytmie už nevrátí,ale znám holčinu,která se mnou ted ležela v nemocnici a byla na tom už po páté.je to hrozná zkušenost,já už bych do toho opravdu po třetí nešlaje mi 39let .prosím napište jestli s tím máte nějakou zkušenost.děkuji.Radka

arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nakonec jsem na ni nebyla, takže žádné zkušenosti nemám. Doktor předepsal jiné prášky a ty naštěsí zabraly. U doktora mám čtvrtletní kontroly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené