arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte holky, máte některá zkušenost s touto řasenkou? mám problém, že z většiny řasenek které jsou dostupné v drogeríích mě oči buď pálí nebo mi natíkají, nemáte některá zkušenost s řasenkou od LRP?

Za mě nic moc. Drolí se a rozmazává. Naopak jsem moc spokojená s řasenkou od Korres, ale to už jsem OT.

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Já tedy spokojená nejsem.
( Kupovala jsem si v akci balíček, jedu mám doma neotevřenou - pokud by jsi chtěla napiš mi do zprávy, můžu ji levně prodat. )
Řasenka mi nepříjemně slepovala řasy, měla nepříjemnou konzistenci, vůni i kartáček.... za mě NE, ale každému sedí něco jiného. Já jsem třeba spokojená s řasenkami, které zase nesedí jiným.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na maliis:
díky za názory holky Já zase právě někde četla, že jsou výborné na citlivé oči.. a ty já právě mám. Nedávám si nějak extra silnou vrstvu ani výrazné líčení, takže mi stačí nějaký ten "průměr" co se objemu a prodlužování týče.. jde mi spíš o to jestli je opravdu tak šetrná k očím

arrow
profile_image
bublina9537
od 7. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje oči jsou extrémně citlivé. Žádnou jinou řasenku než tuto použít nemůžu... Konkrétně mám extension. Řasy trochu slepuje, ale když si člověk vyhraje nebo dá slabou vrstvu, tak je použitelná. Oči mi s ní neslzí, nepálí, neopuchají. Takže pro použití na citlivé oči

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené