arrow
profile_image
karkul123
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak jsem se objednala na konzultaci k Janečkovi a moc se těším. Ale nejvíc co mě děsí je reakce okolí po zákroku! O tom, že jdu na lipku ví jen můj přítel a nechci, aby to věděl i někdo další. Nejhorší to bude v práci, tam všichni vědí, že se snažím hubnout a ted tam zničeho nic přijdu odsátá.... Jak jste to řešily vy, které jste na tom byly třeba podobně a jaké byly právě ty reakce?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

karkul123
Myslím si že budeš překvapená, protože si toho nikdo moc nevšimne. a pokud někdo ano, bude stačit říct, že dieta zabrala.
Liposukce slouží k vytvarování postavy, ne k hubnutí.Poznat to půjde spíš podle toho co budeš mít na sobě a jak zvýrazníš nové křivky.
Tohle vůbec neřeš a těš se na výsledek!

arrow
profile_image
listicka
od 12. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neboj, ono to bude chvilku nateklé a pak to bude postupně splaskávat, takže změna bude postupná. Myslím, že to trvalo asi měsíc a za tu dobu se dá něco zhubnout i normálně. Záleží na kolik jdeš partií, ale myslím, že si kolegyně určitě neřeknou, ha ta musí být odsátá... Já mám odsáto 1.5 litru z bůčků a 1 l z vnitřních stehen a lidi si prostě myslí, že jsem trochu zhubla. Byla jsem v lednu na boky a začátkem března na stehna.

arrow
profile_image
karkul123
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je fájn. Samozřejmě vím, že liposukce je k vytvarování postavy.. já nejsem nijak tlustá, mám 165cm a tak 57 kg. Mám hrzozně štíhlej pas, ale silnější stehna a rajtky.. tak chci jít na odsátí rajtek a aby byly nožky hubenější, tak asi i vnitřky, ale to počkám co mi poradí doktor! Proto se pak bojím, že když tam ty rajtky mít nebudu, že to hned poznají a budou drbat! Hrozně bych si chtěla vzít nějaký džínový roury a to by pak poznat asi hodně bylo... rozumíte..

Tak na mě si toho nikdo nevšimnul ..nebo spíš..tím že jsem ted měla za sebou 3 operace jsem necvičila a tak něco přibrala..tak se vlastně po liposukcích cítím ještě hůř než předtím ..ale s výkony jsem spokojená, ted musím hubnout celkově )

Přesně jak píší holky, on člověk nevypadá nějak jinak, že by to bouchlo do očí, nejdřív jsi nateklá a pak jsi prostě hezky vytvarovaná, nic neteče např. z bokovek, netřu o sebe stehna, nezměnila se mi ani konfekční velikost, snažím se teď celkově zhubnout. Přesně jak píší holky, po první lipce jsem i lehce přibrala, málo pohybu a teď už makám. Budeš spokojená uvidíš, asi 2 lidé mi řekli, jestli jsem nezhubla- tak jsem hrdě řekla,že ano, že se snažím omezit sladkosti a že sportuji( koneckonců je to pravda), žádná to moc přiznat nechceme, to je jasný. Jinak jsem taky byla u Janečka, je kouzelník ( na podzim chci ještě bříško)

arrow
profile_image
karkul123
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cafareli
Tak to jsem ráda, že to nebude hned tak viditelný.. ale víš, když jsem se dívala na některé fotky před a po, tak tam ty rozdíly byly docela vidět! Je jasný, že chci, aby to bylo vidět, ale mám s trach z toho, že to bude hned takto. Jako, že si nahlásím v práci dovču, pak dojdu a budu hubenější! Ale pokud to bude časem, tak super! Myslíš, že by mi Janeček odsál 3 místa zarás? Hlavně chci ty rajtky a vnitřky.. a pak asi i boky! Kdyby to šlo najednou, tak super! Můžu se ještě zeptat na kolik tě to u něj vyšlo a za jak dlouho jsi šla od konz. na zákrok? díky moc

3 místa naráz ti určitě neodsaje, leda v celkové anestezii, jinak v lokále dělá max. 1 oblast( protože je to velká zátěž pro krevní oběh, kdyby ti dělal více-říkal),nehledě na to, že jednu oblast ti dělá kolem 4-5 hodin, pan doktor si s tím opravdu hraje a je pečlivý, dělal mi bůčky-bedra( 7,5 tis plus 2 oblečky, celkem tedy 9.5 tis) v lednu a za 7 týdnů mi dělal vnitřky s koleny( tuhle oblast dělá nejednou a stála tuším 8.5 tis- ceník má na webovkách). Jinak od konzul. mě objednal zhruba za 4 měsíce na zákrok.

CAFARELI - a co ty nerovnosti? Zmizely?Máš to krásné i po těch 12-ti dnech - lepšilo se to ještě po delším čase?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené