arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.Jsem 15 dni po operaci.Dneska mi byly sundávat sádru.Doktor mi řekl,že zákrok se povedl na výbornou jelikož operace byla velice náročná a složita.Měl jsem tzv .velký orlí nos.Když jsem na sebe koukl do zrcadla byl jsem nemile překvapen.Z profilu vypadá nos velice hezky.Po hrbolku ani stopy.Ale když jsem se na sebe podíval ze předu tak spokojenost klesla.Mám velmi hrubou přední kost až k vrcholu nosu.Doktor mi řekl,že se nemusím bát,že nos je ještě ve stádiu hojení a je poměrně oteklý a že hojení nakou dobu potrvá,protože zakrok ,který prováděl nebyl vůbec jednoduchy.Kdýž si šáhnu na nos tak je to ještě bolestivé a je i poměrně dost natekly.Modřiny už nemám.Chci se tedy zeptat vás zda jeětě dojde k nějake změně v pruběhu hojení. moc bych si přál aby mi splaskl..

nič sa neboj, nos odpuchne, ale nečakaj, že to bude hneď. mne to pri prvej operácii trvalo 4 mesiace, kým odpuchol pri koreni úplne

Ahoj Stefane, osobní zkušenost s tímto zákrokem nemám, ale vím, že to obvykle trvá tak půl roku, než se nový nos "ustálí". Když tak sem hoď nějakou fotečku

arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fazulka
ja si koupil Wobenzin a nestačil jsme se divit co ten lék dokaže behem pár dni my uplně zmizely otoky pod očima.Ted už nejsem žádná modřina.Ani na nose nemám nic.Ale bude lepši když tu hodim fotku,aby jste posoudily.

arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tady jsou naky.Budu rád za jaký koliv názor.THX

Stefane, z těch fotek je docela vidět, že to u kořene nosu je otok. Ale myslím že už teď je vidět, že se operace opravdu povedla
A opravdu zatím nepanikař, 15 dní po operaci je hodně krátká doba, ještě to bude nějakou chvíli splaskávat...

arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

June
Dobre.diky za podporu.Co by jsi mi doporucil za leky,abych tomu trochu napomohl?Mam jeste wobenzin.Masírovat to ještě nemůžu.Doktor mi řekl,že mám ještě 14 dní počkat a pak se přijit ukázat a a až teprve pak mi řekne co dál.

Na ty léky se spíš zeptej doktora. Ale pokud hojení probíhá normálně, tak bych asi doporučovala jen se radovat, že se operace podařila, a moc se nepozorovat
Wobenzym je fajn, ale protože mj. pomáhá lepšímu vstřebávání živin, tak po něm lidi často přiberou. Tak bys nebyl překvapený... ale podle fotek myslím že bys sis to klidně mohl dovolit. Držím palce při rekonvalescenci!

Stefan25
Myslím si, že se to povedlo, jen je to opravdu oteklé, a teď v tom počasí to bude ještě chvíli trvat.
Spíš se mi zdá divné, že nemůžeš už masírovat, já jsem musela hned po operaci, říkali mi čím víc, tím líp, a bylo to opravdu znát, ten otok se krásně rozmasíroval. Možná to byl u tebe větší zákrok, ale mě dělali taky kost. Drž se a zbytečně se moc nesleduj, chce to trpělivost a smekám, že jsi do toho šel jako chlap, to se moc nevidíJe to o 100% lepší!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si myslím, že ten nos máš moc hezký. Já ho po sundání sádry takhle hezký neměla, rovnou se mi udělal hrbolek. Po u kořene po starnách směrek ke špičce mi jej doktor neobrousil, nos vypadá trochu jako rozpláclý.
To ty nemáš, je krásně vymodelovaný a to co se ti nelíbí je otok. ještě je brzy se prohlížet, ani po wobenzymu ti otok za dva týdny neopadne a nosík celkově potřebuje několik měsců.
Opravdu jej máš super!

arrow
profile_image
jijan
od 19. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec se neboj a buď úplně v klidu, nos ti splaskne, chce to jen čas. Masíruj a na noc přelepuj, pokud ti to doktor řekl. Rozhodně dělej jen to, co ti doktor indikoval. Když mi doktor (doc. Válka) sundal dlahu, tak jsem při pohledu do zrcadla ztratil pevnou půdu pod nohama (pravděpodobně to bylo těmi vatovými tampóny napuštěnými benzinem, kterými jsem odstraňoval zbytky náplasti ). Nos z profilu vypadal dobře, ale ze předu byl jakoby vakuový a na dotyk gumový, což jsem se zhrozil. Doktor a personál na klinice mě ujišťoval, že do večera nos získá požadovaný vzhled a taky že jo. Přesně tak, jak řekli, tak se stalo. Postupně začal nos otékat a získávat přirozenější vzhled. Hned druhý den jsem zahájil masáže. Ze začátku jsem měl stejný problém jako ty, nos byl zepředu oteklý, ale postupem času otok odezníval a 2 měsíce po opce je nos subtilnější a hezčí. Pokud jsi se svěřil do dobrých rukou, tak neměj strach ze špatně odvedené práce, s tím už musí bojovat jen tvůj organismus.

myslím, že tvůj chirurg odvedl opravdu dobrou práci. Nos se určitě bude ještě tvarovat, já se po sundání sádry (asi 2 týdnech) bila do hlavy, co jsem si to nechala udělat s nosem a nakonec se z toho vyklubal hezky nosík. Uvědom si, že operace nosu je nejnáročnějším výkonem v plastické chirurgii s velmi vysokým procentem nepodařených případů a reoperací. Myslím, že i kdyby ti nos už nesplasknul (ale zaručuju, že ještě splaskne), tak je to moc vydařená práce. Teď už jen držet pěsti, aby se nevytvořily nehezky jizvy a nosík zůstal tak, jak ho chirurg vytvořil
Pokud máš Wobenzym, tak zobej, ale kupovat nový je už asi zbytečné. Pokud bys snad joooo chtěl, tak Aescin taky pomáhá proti otokům, funguje ale na jiném principu a je mnohem levnější.

arrow
profile_image
Teesa
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s většinou, hodně dobrá práce. 15 dní po operaci neposoudíš nic. Když se teď podívám na fotky nosu zepředu 3-4 měsíce po operaci a pak 8 měsíců po operaci, je to velká změna. Právě zepředu, jak se dotvaruje a zúží. Jak říkám, trvalo mi to až 8 měsíců docílit finální podoby. Zepředu bude vypadat otekle prostě nejdéle. Tak neblázni a buď trpělivej!
Ale jinak super.

arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

barug
Ahoj.doktor mi řekl,že na noc bych ještě měl mít sádru.Ale já ji nepoužívám.nespím tak tvrdě, že bych o sobě nevěděl.Hlídám si to..Ale zvažuji, že si ji přeci jen na noc ještě nasadím..

arrow
profile_image
Stefan25
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak zákrok mi provaděli na klinice LC PEM doktor. Krejča.Je to skvělý plastický chirurg.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené