arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
chci se zeptat jestli nějaká vlastníte tyto šaty.. chci si jedny z nich objednat přes internet, ale bojím se aby mi nepřišel nějaký pytel, chci aby ty šaty hezky seděly. Budu ráda i za vložení fotky na vašich postavách. Děkuji

arrow
profile_image
kelly.5
od 27. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tedy, když vidím fotky šatů z internetu na živo, tak jsem zklamaná. Vypadají v reálu hrozně. Na fotce jsou hezky naaranžované, různě upravené a slečnám přesně padnou. Z toho důvodu šaty z internetových stránek neobjednávám, tak ti neporadím, jak vypadají přímo tyto.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty druhé vypadají skoro stejně i reálně, ale na netu máš různé druhy těchto šat. Většina těch hodně levných nejsou hezké a ty dražší už jsou kvalitnější. Musíš si vybrat dobrého prodejce

Jednou jsem risknula a objednala jsem si šaty z Německa... padly sice dobře ale měli černou barvu místo modré... Jinak, šaty nejsou nějaké tričko, aby se kupovaly bez zkoušení.

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na joujy:
To máš pravdu, že by se měly zkusit, ale já jé právě potřebuji na rychlo na pracovní akci a nemám vůbec čas zajet do Prahy nebo někam... u nás žádný hezký neseženu, tak tu koupi právě řeším takhle přes net... no uvidím, musím to risknout.
Ale děkuji všem, za názor

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já nevím ale jestli nemáš čas na zkoušení, jak stíháš, aby Ti šaty došly? Vím že je to trochu mimo téma ale myslím že i jakékoliv šaty např z Orsay na tom budou lépe než většina takovýchto internetových obchodu. Nebo si koupit nějakou,, prověřenou" značku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené