arrow
profile_image
stella.s
od 25. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den přeji, právě jsem vložila novou recenzi a chtěla nahrát fotografie, nicméně mi to říká, že ´´ produkt nebyl změněn´´. Mohu se zeptat, kde je chybka? (fotografie mi nešlo přiložit). Děkuji Stella

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Reaguji na stella.s: Nevím, v čem mohla být chyba, možná byla fotka příliš velký soubor? Fotku jsem k recenzi přiložila, bohužel to je jediná fotografie, kterou se mi k produktu podařilo najít. Pokud máte k dispozici jinou (nejlépe oficiální foto pouze výrobku, případně vlastní foto), zkuste ji prosím přiložit k příspěvku zde, přidala bych ji k recenzi.

Ještě lepší bude případně odkaz na tu fotku...

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Reaguji na stella.s:

Cituji Admin: Ještě lepší bude případně odkaz na tu fotku...

Určitě. Ten odkaz by mě vlastně i docela zajímal z toho důvodu, že v recenzi zmiňujete, že se jedná o novinku na českém trhu, ale na internetu se mi o tomto nepodařilo najít ani zmínku.

arrow
profile_image
Katerina Lik
od 4. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, pokusila jsem se přidat recenzi, jednu jsem smazala, ale na úvodní stránce se objeví, jeví se jako prázdná. A dále - při úpravě recenze už nemohu přidat obrázek. Jak mám postupovat?

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Cituji Katerina Lik: jednu jsem smazala, ale na úvodní stránce se objeví, jeví se jako prázdná.

Je nutné smazat celý produkt, ne jen samotný text recenze. Udělala jsem to za Vás, v nových produktech byly 2 prázdné recenze.

Cituji Katerina Lik: při úpravě recenze už nemohu přidat obrázek. Jak mám postupovat?

Recenzi je možné upravovat pouze do 60 minut od jejího založení. Zkuste tedy recenzi založit a napsat znovu. Já ji případně mohu upravit kdykoli, tak pokud byste potřebovala něco doplnit, můžete mi napsat.

Dobrý den, zakládala jsem recenzi na novou zubní pastu Ecodenta s černým uhlím, ale dnes ji nemohu nalézti, vidím ji smazanou, taktéž s recenzí Urban Decay makeup, prosím, kde je chyba, děkuji a přeji krásný den

Vidíte v recenzích fialový obdíélníček "Moderátorka" - vpravo dole?

Reaguji na Admin: Ok, děkuji

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Cituji annett.annett: zakládala jsem recenzi na novou zubní pastu Ecodenta s černým uhlím, ale dnes ji nemohu nalézti, vidím ji smazanou, taktéž s recenzí Urban Decay makeup, prosím, kde je chyba

Milá anett, já si myslím, že Vy sama víte nejlépe, kde je chyba. Pokud ne, přikládám pro připomenutí Vaši recenzi zmiňované zubní pasty, kterou jste psala před 1 nebo 2 dny, a text recenze na stejný výrobek, který jste napsala dnes. To se mi opravdu nezdá jako upřímně psaná recenze na výrobek, který skutečně používáte. A už vůbec nezmiňuji Vaše okopírované pasáže textů. Konkrétně u této pasty na zuby jsem se přesně stejné obraty dočetla v textu na heurece. U jiného produktu jste zase okopírovala text z popisu produktu z eshopu omlazení - což je další kapitola, produkty z eshopu omlazení. Svého času bývalo přidělováno za založení nové recenze na produkt ze zdejšího ehopu 60 bodů (což již, pokud vím, není) a bylo skutečně zajímavé vidět, že jste najednou náhodou měla zkušenost snad s polovinou sortimentu eshopu... Přiznám se, že dříve jsem nad Vašemi recenzemi občas přivírala oko (spíše obě dvě), což ale již nyní opravdu dělat nebudu.

Stejně tak mažu recenze na výrobky jako např. nové dvoufázové sérum od Avonu (viz. dnes Vámi založená recenze), které je aktuální novinkou, uvedenou v katalogu, který vyšel ani ne před 2 týdny. Takže i kdybyste sérum zakoupila ihned, používala
byste ho zatím asi tak týden. Produkt tohoto typu je rozhodně nutné používat dlouhodoběji, než je člověk schopen ho hodnotit. Koneckonců, i v pravidlech pro psaní recenzí zde na omlazení je uvedeno, že základní podmínka pro přidání recenze je, že s produktem máte dlouhodobou zkušenost a jste přesvědčena, že váš názor na produkt se už nebude vyvíjet. U Vás se ale spíš domnívám, že jste mnohé recenzované produkty nikdy vůbec nepoužívala. Jinak si nedovedu vysvětlit, že by se Vaše recenze na jeden a ten samý produkt mohla takto lišit, resp. že byste kopírovala texty z internetu.

Ráda bych Vás tedy požádala, abyste takovéto recenze již nadále napsala, ušetříte tím čas nám oběma.

Reaguji na jana81:

Reaguji na jana81: Děkuji za reakci a je mi to líto,poněvadž já jsem opravdu všechny tyto produkty použila a to z důvodu, že nakupuji měsíčně kosmetiku i za 5 - 6 tisíc a nepíši recenze pouze na Vaší stránce, to nadále vysvětluje, že jsem recenzi stejnou napsala po delší době i sem, že se to nesmí nevím, snad mohu okopírovat recenzi svoji, kterou jsem někdy psala např. i na Heurece, nebo své recenze tedy musím dle pravidel vkládat pouze sem a nikam jinam? To jen pro vysvětlení a již si budu dávat pozor na pravidla. Za recenze z e shopu jsem také nevěděla, že je 60 bodů, to jsem nikdy nedostala. Ano sérum Avon jsem měla zakoupeno týden. Omlouvám se ještě jednou a pravidla budu dodržovat, přeji hezký den Vám i všem na Omlazení

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Cituji annett.annett: snad mohu okopírovat recenzi svoji, kterou jsem někdy psala např. i na Heurece, nebo své recenze tedy musím dle pravidel vkládat pouze sem a nikam jinam?

To určitě ne, recenze můžete psát kamkoli chcete. Toto ovšem není Váš případ, heureku jsem uvedla jen jako jeden příklad (a tam ani nešlo o zkopírovanou recenzi, nýbrž o obraty z popisu i z nějaké náhodné "recenze").
Oficiální popisy produktů v eshopu omlazení (které jste též kopírovala) jste ale, pokud vím, Vy nesepisovala, že?
Nezlobte se na mě, ale přijde mi prostě trapné, že jste toto opakovaně dělala a teď se mi tu snažíte tvrdit, že jste akorát kopírovala své vlastní texty.

A ta výše uváděná recenze na zubní pastu je podle mě pěkným příkladem - jeden den produkt doporučujete a druhý den tvrdíte, že byste si ho určitě už nikdy nekoupila. To mi přijde opravdu zvláštní.

Cituji annett.annett: nakupuji měsíčně kosmetiku i za 5 - 6 tisíc

Kosmetické nadšenkyně kosmetiku recenzují zcela jiným stylem než kopírováním cizích textů...

Cituji annett.annett: Za recenze z e shopu jsem také nevěděla, že je 60 bodů, to jsem nikdy nedostala.

Ano, dostala, a jsem si jistá, že jste si toho byla velmi dobře vědoma.

arrow
Neprodává v Bazaru

dobrý den,včera večer jsem napsala 3 recenze na nový výrobek od manufaktury§Proč tak už není!!?píše mi sránka nenalezena.proč?

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Reaguji na siamka: Dobrý večer, recenze byly smazané z toho důvodu, že se jednalo o produkty v limitované edici. Na limitky prosím recenze nepsat. Děkuji za pochopení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené