Hodně často si barvím vlasy (černá) takže potřebuji regenerovat. S maskou jsem moc spokojená. Dávám si jí před umytím a nechám 10 minut působit a jednou týdně nechávám přes noc. Maska není převoněná, má hustou konzistenci. Používám už druhý měsíc jedno balení a úplně mi zmizely roztřepené konečky. Vůně je spíše neutrální.
Tento výrobok som si kúpila omylom (myslela som si, že funguje ako maska na vlasy po umytí šampónom), ale neľutujem. Mám suché kučeravé vlasy a po použití tohto výrobku (nanášam si ho v malom množstve) ich mám lesklé a "kĺzavé", vôbec nie mastné. Kučery mi krásne spojí, dá sa povedať, že u mňa funguje ako stylingový gél (bez efektu zlepenia vlasov :) Vôňa je veľmi príjemná.
Pre moje suché a kučeravé vlasy je to skvelý výrobok. Môže sa použiť pred umytím na suché vlasy čo mne teda moc nevyhovuje. Alebo Po umytí votrieť do vlhkých vlasov čo je skvelé. Ja ho najradšej používam zmiešaný s troškou olivového oleja. Nechám 2-3 hodinky pôsobiť a po zmytí sú moje vlasy jemné a nie sú až tak veľmi suché. Okrem toho má príjemnú vôňu, dobrú cenu a dosť dlho vydrží.
Za ty peníze je to opravdu super maska. Nechávám jí na vlasech třeba hodinku a vlasy jsou po ní opravdu hebké, vyživené a je pro ně docela vzpruha. Určitě si jí koupím znovu, i když jsem při aplikaci nešetřila maska mi vydržela určitě tři měsíce. Co se týče vůní, tak maska má spíše utlumenou neutrální vůni, což je oproti žvýkačkovým, kokosovým a jiným sladkým maskám příjemná změna.
Kosmetiku Alverde mám vážně moc ráda a tak jsem si nemohla nechat ujít i novinku v podobě másla na vlasy. A je vážně povedené. Dá se použít buď na zábal před mytím nebo do konečnů jako závěrečná péče, já používám jen před mytím, po mám raději olejíčky. Vlasy mám po použití hebké, vyhlazené a voňavé, určitě mohu doporučit.