Avon Advance Techniques Maska na vlasy s marockým arganovým olejem recenze a zkušenosti

Masky Avon Advance Techniques Maska na vlasy s marockým arganovým olejem
Masky Avon Advance Techniques Maska na vlasy s marockým arganovým olejem - obrázek 1
Avon (439)
4 z 5 5 4 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Avon Advance Techniques Maska na vlasy s marockým arganovým olejem

věk
25-34

vlasy
vlnité
suché
blond

Další recenze od 27.1.2015 16:12:28

Tuhle masku jsem si koupila v akci za 39 Kč (běžně stojí kolem 100 Kč), ale moc jsem ji nevěřila - asi jako všem výrobkům na vlasy od avonu. Musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapena. Maska je sice ,,napěchovaná'' silikony, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadí, dávám si ji jen do délek. Vlasy byly po umytí krásně lesklé, a ta vůně! :) tohle mi s vlasy neudělala ani profi kosmetika. Za mě za 1!! Už mam vypotřebované třetí balení a budu kupovat stále :)

  • vůně
  • lesklé vlasy
  • arganový olej
  • cena
  • nic


věk
35-44

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 18.4.2015 21:16:54

Strašně jsem se na tuto masku těšila, protože jsem si myslela, že to bude takový malý pětiminutový zázrak. Očekávala jsem, že vlasy budou vyživené, hebké, nadýchané. Bohužel to s vlasy nic moc neudělalo. V podstatě by se to dalo srovnat s jakýmkoli kondicionérem, protože nic jiného než to co dokáže ten nejobyčejnější kondicionér to udělat neumí. Popravdě bych se bez tohoto produktu naprosto obešla.

  • vůně
  • nic zvláštního to s vlasy nedělá



Další recenze od 29.7.2025 14:46:52

Před nedávnem jsem vyzkoušela tuto masku a musím říct, že jsem fakt spokojená. Nečekala jsem nic zázračného, ale vlasy po použití byly opravdu heboučký a přitom úžasně voněly. Po pár aplikacích jsem si všimla, že mi vlasy přestanou vůbec elektrizovat což je pro mě velké plus. Když si ji dám na dýl, tak efekt je ještě lepší a vlasy vypadají jako po návštěvě salónu. Co mě ale zarazilo trošku byla konzistence, zdá se mi krapet hustší než jsem zvyklá, ale dá se to přežít. :) Maska je skvělý pomocník v péči o vlasy, určitě ji doporučuji. Zatím mám jedno balení a plánuji si pořídit další.

  • cena
  • krásně voní
  • změkčuje vlasy
  • hustší konzistence, ale není to až takový problém


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené