Avon Color Trend krycí tyčinka recenze a zkušenosti

Korektory Avon Color Trend krycí tyčinka
Korektory Avon Color Trend krycí tyčinka - obrázek 1
Avon (439)
2.5 z 5 5 2.5 9
Celkem 9 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
67%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Avon Color Trend krycí tyčinka

věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Kolekce Color trend je určena mladým, musí být tedy levná. Korektor je velmi průměrný, suchý a vysušující, krytí je celkem dobré, ale konzistence dost nevyhovující. Výdž má malou, odstíny špatné (oranžové). Není to žádná katastrofa výrobek, ale jsou daleko lepší ve stejné cenové kategorii.

  • cena
  • konzistence
  • vysušuje
  • odstíny
  • krytí
  • dostupnost


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 13.3.2013 12:01:03

Tento korektor jsem používala ještě jako náctiletá jelikož je za příznivou cenu. Ale co se kvality týká, opravdu nic moc. Dost vysušuje, takže pro mou už tak suchou pleť je opravdu nevyhovující. Je ve stejném balení jako bývají rtěnky, což i znamená, že je poměrně velký-široký. Na zakrytí kruhů pod očima naprosto nevyhovující.

  • cena
  • velké balení
  • vysušuje
  • nevhodný na kruhy pod očima


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Tak toto rozhodně není dobrý korektor. Jeho odstíny jsou naprosto nepoužitelné. Špatně se nanáší, protože konzistence je sušší. Na kruhy pod očima se tím pádem vůbec nehodí. Také zvýrazňuje suchá místa na obličeji a ani dobře nekryje. Výdrž korektoru taky není nijak ohromující. Podle mě je to naprostý propadák.

  • asi nic
  • konzistence
  • výdrž
  • odstíny
  • zvýrazňuje suchá místa


 
strana 2 z 2
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené